Помощь - Поиск - Пользователи - Календарь
Полная версия этой страницы: Який Тип Чоловіків Подобається Дівчатам?
Пикап-квест, форум пикаперов, знакомства и соблазнение! > Автоответчик > Вопросы по соблазнению
dima_nau
Я середньостатистичний хлопець. 27 років. Зріст 172. Вага 78. Так маю зайву вагу трохи. І маю кругле обличчя. Я ніколи не парився над цією темою, але якось мені одна дівчина мені сказала що дівчатам не подобається такий тип хлопців як я: кругле обличчя, а подобається довге. І що в мене через зайву вагу маленький ПЧ(я над цим не паруся, який є такий є, мене влаштовує) , і що мені нічого не світить з нею. І мене цце заділо, і на підсвідомості я тепер коли підходжу знайомитися я починаю себе накручувати, що не сподобаюся їй.
От така в мене проблема. flag_of_truce.gif
Хто що думає на цю тему?
Alex Z
Дима. Для начала хочу сказать что нет такого типа мужчин который всем нравиться. Во вторых рекомендую пройти тренинг по раскрепощению. В третьих нужно уметь правильно знакомиться. Разные выдумки и красивый оборот слов - это для лузеров. Тем более девушки сразу чувствуют отработанную схему и могут отморозиться. Для того чтоб избежать не комфортной ситуации знакомиться стоит так: 1) не стоит долго мешкать. 2) Подходишь и говоришь " Привет, как тебя зовут? Меня....))) Ты мне понравилась, давай как нибудь встретимся, прогуляемся. И достаешь свой мобильный...невербально показываешь что хочешь записать контакт. Дальше: " Я по делам спешу... до встречи" И уходишь. У этого метода очень много преимуществ. Даже рассказывать о них не буду.
Alex Z
Самое главное правило съема!!! Тебя вообще не должно волновать что она скажет и подумает. Ты охотник... если не получилось...это не правильные пчелы, они несут не правильный мед))) Айда к следующей. Доведи знакомства до конвеера и ты увидишь как мир меняется вокруг тебя.
Fighting Irish
1. Не заморачивайся; 2. Вообще не слушай что барышни говорят; 3. Главное не размер, а умения. Можно и без присутствия ПЧ девушку заставить бесконечно оргазмировать до потери сознания) 4. Перечти ФАК-и в Мат.части
dima_nau
Цитата(Fighting Irish @ 1.3.2017, 19:53) *
1. Не заморачивайся; 2. Вообще не слушай что барышни говорят; 3. Главное не размер, а умения. Можно и без присутствия ПЧ девушку заставить бесконечно оргазмировать до потери сознания) 4. Перечти ФАК-и в Мат.части

дякую. та я за розмір ПЧ не парюся. цікаво чи кругле лице не подобається дівчатам. я так поняв забити на це
Fighting Irish
Цитата(dima_nau @ 1.3.2017, 22:11) *
дякую. та я за розмір ПЧ не парюся. цікаво чи кругле лице не подобається дівчатам. я так поняв забити на це

Платическую хирургию никто не отменял. Вопрос в другом - оно тебе нужно? ad.gif
Last
Забей. smile1.gif Мне наоборот не нравятся парни с длинными лицами.
Если этой девушке не нравишься, то не факт, что второй-третей будешь очень нравиться.
Вес не такой огромный. Если подкачать, еще можешь набрать. Нужно, чтоб на вид был крепким.
Многие девушки любят коренастых парней. Они кажутся сильными и надежными.
Shady Lady
Ну який треба мати вигляд, щоб подобатись всім я навіть не уявляю. Питання власної привабливості і відчуття її, це твоє особисте, дуже глибоке і потаємне. Я розумію твої тривоги, бо в мене теж була така проблема. Один з моїх МЧ казав, що я затовста і щось там з обличчям, інший що захуда, третьому заважало моє волосся. Де зараз ці "красені"? далеко пішли нах зі своїми комплексами. Зараз моєму МЧ я апетитна яким боком не повернусь (хоча я реально затовста стала ))
Так це я все до того, що ти повинен подобатись собі, впевнено володіти своїм тілом і розумом.
Виходячи з тих цифр, що ти написав, так як на мій смак, то ти захудий ))) Можливо, ти виглядаєш як булочка, таке буває... Так додай спортзал в коло звичок і це вирішить твої проблеми - гарантую. Крім того, спортзал додає впевненості руху і агресії сексуальним стосункам. Природа чоловічого потягу агресивна, всі ж в курсі ad.gif
На рахунок ПЧ, я тобі скажу так - головне, щоб він стояв стільки скільки треба. Донедавна рейтинг найкращого сексу в моєму житті очолював чувак, я б сказала з манюсіньким пісюнчиком.... А потім я зустрічалась з чуваком, в якого ПЧ в ерегованому стані був такий, що в мене сльози на очі від захвату навертались. Але цей стан продовжувався, ну десь до 5 секунд - хотілось ридать. Ну наче все.
Для просмотра полной версии этой страницы, пожалуйста, пройдите по ссылке.
Русская версия IP.Board © 2001-2017 IPS, Inc.