Помощь - Поиск - Пользователи - Календарь
Полная версия этой страницы: В Дівчини Є Хлопець - "відбити", Які Шанси)
Пикап-квест, форум пикаперов, знакомства и соблазнение! > Автоответчик > Вопросы по соблазнению
SeoSky
Така ситуація. Сподобалась дівчина, давно знайомі, переписуємся. Але в нї є хлопець вже точно більше як два роки. Але вони періодично сваряться.
Погодилась на зустріч зі мною, кафе, погуляли, легке кіно. Сьогодні буде друга зустріч, в планах схожити також в інше кафе, поцілунок.
Якщо коротко:
я з міста, вона з села під містом як і її хлопець, але сама дівчина навчається в мому місті)

Як думаєте, які шанси, можливо є поради якісь, чи хтось має схожий досвід)
UKS
Та стандартна ситуація, описана на форумі кучу разів.

1. Сваряться періодично всі. Це нормально, даж в цілком міцних стосунках. Це не показник.
2. Погодилась -- теж нічого не значить. Дехто має тарган по типу "якщо я в стосунках -- значить весь час проводжу тільки з хлопцем, а всі інші йдуть нафіг". Але це долбануті дівчата/хлопці. В адекватних людей такого немає. Так що це теж не показник.

>>Як думаєте, які шанси, можливо є поради якісь, чи хтось має схожий досвід)
^^ Шанси дещо нижчі, ніж якби хлопця не було, але є. І, не рідко не малі. =)
Головна порада: веди себе так, ніби хлопця не існує. Якщо ж почне сама згадувати про хлопця -- якось акуратно заминай тему і продовжуй в тому ж дусі. Якщо вона уходить в негатив -- калібруй ситуацію, відходь з наступу назад на деякий час, а потім знову пробуй йти на зближення.
Коротше -- та ж тактика, що і з безхлопцевими дівчатами.

Але добре подумай:
1. Чи справді вона тобі на стільки потрібна, що б розбивати пару(або як мінімум бути потенційно можливою причиною розбивання в майбутньому)
2. Чи не буде тебе гризти совість за подібне
3. Чи не опинишся ти на місці її хлопця з часом.
4. Чи не може тобі її хлопець начистить харю, або ще щось гірше. Дізнайся трішки більше про хлопця.

Серйозно, воно тобі треба? =)
SeoSky
з дівчатами по суті проблем в мене немає, можна сказати користуюсь якоюсь популярністю в місті, але пише перша часто, от і я задумався, пішов погуляв, розвів на швидкий поцілунок (не уточнюючи чи в губу чи в щоку) поцілувала в губи)

Перед першою ще зустрічю запитав не прямо шось за хлопця - вона не прямо спригнула) Аналіуючи сторінку хлопця її - вона йому "лайкає" нові записи на стіні, так само як і він їй.

Буквально через якусь годину піду з нею. Як варіант сходим на суші, а далі пройдемось і там спробую вже нормальний поцілунок. А там вже буде видно шо і як =)
UKS
Цитата(SeoSky @ 9.3.2015, 18:06) *
Перед першою ще зустрічю запитав не прямо шось за хлопця - вона не прямо спригнула) Аналіуючи сторінку хлопця її - вона йому "лайкає" нові записи на стіні, так само як і він їй.
На соц.сітки взагалі забий. Показна активність(те ж лайкання) не говорить абсолютно нічого.
А от досліджувати сторінку що б дізнатися про людину щось, що сама тобі не розкаже -- це вже корисна навичка =)
SeoSky
Цитата
4. Чи не може тобі її хлопець начистить харю, або ще щось гірше. Дізнайся трішки більше про хлопця.
:D
той чувак на два роки старший)
повидаляв всі фото з нею, так само як і вона (декілька місяців ще назад коли сварились вони), але буквально в грудні є фото в цеї дівчини з тим чуваком в подруги на дн разом)

Про хлопця нічого не знаю крім того що він з села і десь працює)
8 березня тобто вчора була з дівчатами в нічному клубі без того хлопця)
на даний момент це все шо я знаю =)
Fighting Irish
Читаем Мат.часть и вопросы новичков...Там есть ответы на 98% твоих вопросов)
Филин
Цитата(SeoSky @ 9.3.2015, 17:46) *
я з міста, вона з села під містом як і її хлопець, але сама дівчина навчається в мому місті)

Удачу за хвост словил.

Цитата
В Дівчини Є Хлопець

Хорошо, что не дивчина.

Цитата
, погодилась на другу зустріч зі мною)

Хочет переехать из села в город.

Цитата
- "відбити", Які Шанси)

Насчет отбить не знаю, а трахнуть шансы точно есть.
Scan
Хз, может это у меня сезонное обострение совести, но мне одному хочется вломить тс?
Fighting Irish
Цитата(Scan @ 9.3.2015, 23:35) *
Хз, может это у меня сезонное обострение совести, но мне одному хочется вломить тс?

Сезонное.... connie_oldman_cleanglasses.gif
SeoSky
Всім кому цікаве продовження:

на 4ту зустріч повів на хату, вино, поцілунки, кінестетика, дожати не вийшло, використовув техніки "ближче - далі", все було класно, хоча це перший випадок що не вийшло коли привів на хату. Після того раз погуляли - все добре, в планах ще декілька зустрічей і ще одна спроба =)
Для просмотра полной версии этой страницы, пожалуйста, пройдите по ссылке.
Русская версия IP.Board © 2001-2017 IPS, Inc.