Помощь - Поиск - Пользователи - Календарь
Полная версия этой страницы: Законна Відмова Від Мобілізації В Україні
Пикап-квест, форум пикаперов, знакомства и соблазнение! > Курилка > Флуд
Adrenaline
Может кому пригодится...

Цитата
Законна відмова від мобілізації

Багато шукають зразок заяви, яку можна подати у військкомат, якщо ти не бажаєш йти служити із зброєю в руках.

Резонним буде запитання, яка відповідальність передбачена за відмова від мобілізації. Що буде, якщо я відмовлюся йти служити, коли прийшла повістка. Кожен начувся про кримінальну відповідальність від виконання військового обов'язку. Тому ці питання резонні. Може бути зовсім немає ніякого способу відмовитися? Як виявилося є передбачені законом підстави, щоб не йти служити. Це і релігійні мотиви, і права людини, і не бажання бути причетним до смерті і каліцтва інших людей.

На ці питання ми спробували відповісти і знайшли зразок заяви про відмову, в якому добре викладені мотиви відмови від мобілізації.

Писати його краще українською мовою.

Заява подається до військкомату за місцем мобілізації і пишеться власноруч з підписом. Його потрібно оформляти у двох примірниках і здавати; на другому примірнику ставиться відмітка про реєстрацію.
Все, що можуть зробити у відповідь влади - це загрожувати в'язницею. В Законі України чітко сказано: максимальний термін ув'язнення за відмову від мобілізації - 3 роки, і то за умови, якщо в країні Оголошено воєнний або надзвичайний стан. В іншому випадку, тюремне ув'язнення не передбачено.


Військовому комісару ______________________________
від громадянина (ки) України: ________________________
адреса реєстрації: ________________________________


ЗАЯВА.

Відповідно до вимог статей 3, 17, 21-22, 27, 34-35, 40, 55-68 Конституції України (права і свободи громадянина України, в тому числі на захист життя і здоров'я, не зобов'язання виконувати явно злочинні розпорядження чи накази , і неможливість обмежувати права і свободи людини і громадянина, за винятком випадків передбачених Конституцією України - введенням воєнного чи надзвичайного стану, свободі переконань, совісті і віросповідання), Законів України «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію» № 3543-XII від 21.10. 1993 (особливий період - період функціонування національної економіки, органів державної влади, інших державних органів, органів місцевого самоврядування, Збройних сил України, інших військових формувань, сил цивільного захисту, підприємств, установ і організацій, а також виконання громадянами України свого конституційного обов'язку 'зв'язку щодо захисту Вітчизни, незалежності та територіальної цілісності України, настає з моменту оголошення рішення про мобілізацію (крім цільової або доведення його до виконавців стосовно прихованої мобілізації чи з моменту введення воєнного стану в Україні або в окремих її місцевостях та охоплює час мобілізації, воєнний час і частково відновний період після закінчення воєнних дій), Закону України «Про військовий обов'язок і військову службу» № 2232-XII від 25.03.1993 року (стаття 4 Комплектування військовослужбовцями Збройних Сил України та інших військових формувань. 1 Збройні Сили України та інші військові формування комплектуються військовослужбовцями шляхом: призову громадян України на військову службу; прийняття громадян України на військову службу за контрактом. ) ставлю Вас до відома, що мій син (чоловік, брат) П.І.Б. _____________________, ________________________ «__» _______ _____ Року народження, громадянин України не виконуватиме незаконні розпорядження чи накази, які загрожують його життю і здоров'ю через проведення незаконної часткової мобілізації без введення воєнного чи надзвичайного стану в Україні (особливого періоду), т.е то в мирний час.
Попереджаю Вас, пане Військовий комісар, про адміністративну та кримінальну відповідальність посадових осіб, винних у посадових злочинах, які привели до значних збитків та загибелі або каліцтва людей.
Прошу мені надати письмову відповідь у строк 48 годин, як близькому родичеві особи, що підлягає мобілізації, про правові підстави, умови, терміни, а також способу призову на військову службу громадянина України _____________________________ (П.І.П.б.), Який викликається в Військовий комісаріат ____________________________________ (повна назва) повісткою від «__» ________ ______ Року, а також про період або інші підстави мобілізації, для зверненням до суду про неправомірні дії посадової особи, а також про незаконність явно злочинних розпоряджень чи наказів, захисту своїх конституційних прав і свобод та прав і свобод інших громадян та притягнення винних посадових осіб до відповідальності.
З повагою, ______ Громадянин (ка) України _______ підпис
«___» ___________ 20__ року.


Пояснення до заяви про відмову від мобілізації в Україні

Даний документ заповнюється Заявником в 2-х примірниках, підписується і ставиться дата, заноситься до канцелярії Військового комісаріату або надсилається поштою рекомендованим поштовим листом з описом про вкладення і зворотним письмовим повідомленням відправника. На оригіналі заявника обов'язково потрібно відмітна і вхідний № і дата державної установи - Військового комісаріату.
При відсутності відповіді у встановлений у листі термін, заявником подається Позовна заява до місцевого суду в порядку адміністративного судочинства "Про бездіяльність посадової особи - військового комісара ______________________, що призвела до порушення конституційних прав і свобод громадянина України і може привести до загрози їхнього життя і здоров'я".
Адміністративний позов подається з копією повістки, заяви в Військовий комісаріат, копій документів, що підтверджують ступінь родинних відносин заявника та призовника (свідоцтво про народження, свідоцтво про шлюб, паспорт, військовий квиток, інші докази). Обов'язково додається копія військового квитка призовника з доказами його військового обліку саме в даному Військовому комісаріаті, а також відмітку про військову спеціальність, проходження військової служби, звання, вручення мобілізаційного приписи, іншої інформації. Також можуть додаватися інші докази стану здоров'я, сімейних обставин, матеріального становища, роботи, кредитів та інших зобов'язань і так далі.

Підстави щоб відмовитися йти служити.

Які підстави будуть визнані поважними для відмови проходити військову службу в період мобілізації?
Основним мотивом можуть бути релігійні переконання особи, який мобілізується і членів його сім'ї (довідка від релігійної громади про віросповідання і неможливість воювати з релігійних мотивів обов'язкова). Також особливості психіки і здоров'я.
Судом можуть бути досліджені особисті обставини у людини слабка психіка і він не може вбивати іншу людину, що може призвести в майбутньому до дуже великим негативних наслідків для здоров'я того, хто підлягає мобілізації). Може бути додано особисту письмову заяву як у військкомат, так і в суд про неможливість вбивати іншу людину.


ЗАЯВА

Я, громадянин України (П.І.Б.) __________________________________________
«___» _________ ______ Року за релігійним і загальнолюдських переконань заявляю, що не можу виконувати військову обов'язок "Через релігійні та морально-психологічні переконання в тому, що не можна вбивати або наносити каліцтва іншій людині. Що мій психологічний стан і стан здоров'я може істотно і безповоротно постраждати від того, що у мене в руках зброю і я можу бути причетний до смерті або каліцтва іншої людини, до знищення майна людей, до їх психологічним травмам відповідно до Конституції України та «Загальною декларацією прав людини» ООН.
«___» ____________ _______ Року _________ ______________ (ПІБ) (Підпис)
Заяву можна прикласти до першого заявою в Військовий комісаріат.
У кожному окремому випадку повинні бути визначені додаткові підстави неможливості призову по мобілізації. Писати під копірку не рекомендується, так як питання дуже серйозне.

Відповідальність за відмову від мобілізації в Україні.

Що загрожує тим, хто відмовився взяти в руки зброю і не пішов служити, отримавши повістку про мобілізацію?

Слід знати, що відповідальність за відмову від мобілізації передбачена тільки у воєнний час. Тобто якщо об'явелно надзвичайний стан, а точніше військовий стан. В цьому випадку передбачена відповідальність у вигляді позбавлення волі до 3 років. Саме цим і будуть лякати Вас у військкоматі. Але тверда опора на букву закону охолодить запал у військкоматі.


источник - Вы - гость и не можете видеть ссылки. Зарегистрируйтесь!
flaming
Я кагбе хочу внести ясность в пытаннячко как проходит реальная мобилизация в вооруженные силы в условиях военного и подобного военному (как сейчас) времени. Жители Приднестровья, Сербии и Косово давали совершенно идентичные показания по этому вопросу. И весело улыбались на мои заявления, что де государство я на кую вертеть хотел, и фиг пойду за него воевать.
Итак, выглядит это следующим образом:
1. Звонок в дверь от соседа. Открываешь дверь, а там - СЮРПРИЗ! - кроме соседа еще бухой (почему-то всегда) лейтенант при двух вооруженных рылах и таком же датом полиционере. Невдалеке группка собратьев по несчастью, ждуць... Времени - 5 минут на одевание и поиск документов (не нашел - не беда, в МП временные выпишут). После пешим порядком в МП, если сельская местность - автобусом. Права качать...глуповато - стреляют без предупредительных выстрелов, наказать нереально - ответственность на комиссаре и главе исполнительной власти региона, и они это знают. Упоминать о пи3дюлях даже как-то неприлично smile1.gif.
2. Старая добрая облава. Та же группа друзей идет по людной улице, ТРЦ, метро етц, стопорит народ на вид призывного возраста и проверяет документы "- Почему не в армии?! - Нууу... - В автобус!". Права качать - см.выше.
3. Проверки на работе. Та же облава.

Так что, граждане уклонисты, потрудитесь подать админпозов, получить решение суда и перетереть с комиссаром для получения бамаги за его подписью об освобождении от в/о заранее, не дожидаясь повестки (кстати, еще одно милое распространенное мнение масс, что ее обязательно получать - закон о в/о хоть почитайте) и всегда иметь сей документ в шаговой доступности. Иначе зафурчите Родину боронить аж бегом. О том, с кем нужно спорить, а с кем не стоит, думаю, отдельно упоминать нет нужды - чай с вахтерами и торговыми ораганизациями все хоть раз в жизни боролись ag.gif
Fighting Irish
Флэминг: а сам то ты её уже взял?!)
flaming
Мне без нужды. В свое время зaeбaлся доказывать свою пригодность к военной службе еще как хотел вернуться домой и связать жизнь с армией. Добрая врачиха председатель МК Суворовского РВК еще в 16 лет на первом призыве из самых лучших побуждений (нефиг такому грамотному и культурному в армаде делать) прибавила по лишней диоптрии на каждый глаз (близорукость пограничная была и есть) и направила на допобследование в центр зору, где мне еще и глазное дно забраковали. Доказать до 25 лет нифига не получилось, соотвеццно забил. Непридатен до вийськовои служби в мирний час, обмежено придатен у военний час. Так и в деле стоит - вместе со штрафом за непрохождение постановки на ВУ в 26 лет ))).
whiteknight78
Вопрос к юристам, действует ли сейчас норма по отсрочке на 3-и года в случае если у тебя ребенок до 2-х лет?
Scan
И действует ли то, что парень является единственным кормильцем в семье?
whiteknight78
насчет ребенка до 2-х узнал, к мобилизации это не относиться
whiteknight78
насчет первоначальной статьи тебя реально могут посадить с 3 до пяти лет от отказ от службы, вполне законно так что не стоит
Fighting Irish
Тоже почитал сегодня про этот совет и заготовку....не действует оно....могут посадить таки....
DangerousKA
У нас должны призывать служащих (менты и т.д.), ведь в стране нет военного положения. АТО - это специфика спецслужб, а у нас как всегда. Анально((((
Fighting Irish
Цитата(DangerousKA @ 19.1.2015, 15:24) *
У нас должны призывать служащих (менты и т.д.), ведь в стране нет военного положения. АТО - это специфика спецслужб, а у нас как всегда. Анально((((

Так было сразу....Теперь законы подлатали и это оказалось уже делом армии в том числе... Поэтому, на это уже не съедешь....
Филин
Сейчас конкурс объявили на новую патрульную полицию. Пилотный проект начнется с Киева. Простой и абсолютно легальный способ не уйти в АТО.
whiteknight78
не все смогут жить на такую ЗП:)
Fighting Irish
Цитата(Филин @ 20.1.2015, 15:36) *
Сейчас конкурс объявили на новую патрульную полицию. Пилотный проект начнется с Киева. Простой и абсолютно легальный способ не уйти в АТО.

Приведи источник, где написано, что от мобилизации освобождаются те, кто подал анкеты для принятия в полицию... connie_oldman_cleanglasses.gif
UKS
хз на скільки правда, але:Если вы получили повестку из военкомата, не спешите туда идти! Позвоните в СНБО (044-255-09-00), в генштаб (044-454-44-51) и поинтересуйтесь на каком основании к вам пришла повестка? Узнайте, идет ли в Украине война? С кем? Когда было официальное объявление о военной агрессии и введение военного положения? В СНБО и Генштабе вам ответят, что никакой войны нет, а по вопросам повесток порекомендуют обращаться в военкомат! Тогда вы все это скажете военкому и добавите, что если они вас посмеют призвать на некое АТО (которой должны заниматься исключительно спецслужбы), то вы тут же пишите заявление в прокуратуру и подаете в суд! Хватит играть жизнями наших ребят! Пусть объявляют военное положение, тогда и мобилизацию проводят! А под шумок АТО они разворовывают страну и тысячами "ложат" наших ребят! Порошенко, Турчинова касается. У государства нет законных оснований проводить какую либо мобилизацию, так-как в стране войны нет! Одно дело призыв в армию, другое мобилизация!
Вы - гость и не можете видеть ссылки. Зарегистрируйтесь!
ЗАКОН УКРАЇНИ "Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію"
Fighting Irish
Изменения внесли....курим матчасть.... Теперь в АТО принимают участие армейские подразделения, на ЗАКОННОМ ОСНОВАНИИ.... И это уже не конает...Хотя и раньше это не конало в нашей параллельной реальности.... Страна такая.... Главное, что не забирают нардепов....которые голосуют за эти мобилизации...суки ещё те... А нормальные пацаны жизни отдают, пока эти крово и членососы, дерибанят предприятия и деньги, перечисляемые Западом...
Для просмотра полной версии этой страницы, пожалуйста, пройдите по ссылке.
Русская версия IP.Board © 2001-2019 IPS, Inc.