Помощь - Поиск - Пользователи - Календарь
Полная версия этой страницы: Хлопці, Релакс
Пикап-квест, форум пикаперов, знакомства и соблазнение! > Новости с полей (филд-репорты) > Отчёты о неудавшемся соблазнении
Shady Lady
Денжер і Мендору присвячується give_heart.gif

Історія 1.
Він запросив мене до себе вгості. А я взяла і погодилась, а фіглі. Приглашають – тре йти.
Зима, купа снігу навколо і рано темніло. День був неділя, був банний або інтенсивно тренувальний день. Отже тіло пашіло, співало і танцювало, а значить хотіло, а тут таке діло… корочє їду. Щоб ви розуміли мій альтруїзм і чисті помисли, баня була десь на метро Олімпійська, а він жив чи то в Броварах чи то в Боярці, я не розрізняю, чесно кажучи ці міста-побратими. Ну я туда поїхала, години на 2 запізнилась. Але в ситуації з моїм топографічним кретинізмом, це був супер-результат. Він мене зустрів. Повів додому. А! Мабуть, треба розказати як ми познайомились. Якщо чесно.... – не пам’ятаю. Підозрюю, що на якомусь технічному форумі, бо в мене тоді були ІТ-шники особливою слабкістю. Переписувались довго - пару місяців. Я не пам’ятаю точно. При написанні цього звіту, навіть проінвентаризувала старі протоколи (є у мене слабкість зберігати цікаві діалоги) – не знайшла. Можу розказати про нього в двох словах: зовні - яскравий зразок мого смаку і досить цікавий співрозмовник ( в смислі переписник). При знайомстві дисонансу не виникло абсолютно (який виникає при переході віртуалу в реал).
...Прийшли ми до нього додому. Сказав, що живе сам, показав поводив квартиру. Далі я не пам’ятаю що було. Потім ми пили, говорили, сміялись, пили мартіні. До речі, навіть сервіровка фуршету в неповторному для справжніх ІТ-шніків стилі, а саме: мартіні з кружок, і все решта порубано так, що без сміху дивитись не можна, зовсім не псували обстановки. Далі наче він мені щось там на комп’ютері своєму показував, чи кіно ми якесь дивились. Чи і те і друге. Ну ви знаєте як біля комп’ютера діти чи студенти. Потім, музика грає, мартіні п’ється, він вийшов (чи в туалет чи в іншу кімнату) і я сижу собі і думаю, блін так все класно, я зрозуміла, що я вже п’яненька, музика підсилювала романтичний настрій. Ніщо не передвіщало невдачі. Він повернувся, я повідомила, що їду додому. Він був не в захваті, зробив все можливе щоб цього не сталось, провів мене на маршрутку, зробив все можливе, щоб я лишилась. Отака романтика.
Але він не вмовляв, не тиснув, не погрожував і все таке. Він у всьому був бездоганний, але ж я пішла і ніколи більше не приходила.

Історія 2
Ця історія знову з того шаленого мамбіческого літа. ОМП – герой мамби, який там часто мелькав в мордолєнті, був ВІП-користувачем, мав кучу подарунків від баришень. Корочє, з іміджем рейтингового йобаря-терориста. Моє знайомство, віртуальне, а потім і реальне сталося через мою нездорову цікавість до мачо naughty.gif . Весь час в мозку пульсувала думка «що він робитиме далі». Важливе уточнення я була готова піти на крайні міри – тобто фаст, навіть з врахуванням того, що фастів в мене до того не було.
Переписка була не напряжна, без особливих емоцій і виносу мізків, як це буває, переписувались може пару тижнів, одразу домовились, що обов’язково зустрінемось, я дала свій номер телефону. Важливе уточнення, я не сама дала, він попросив.
Набрав мене якось серед тижня, в кінці робочого дня, мов прівєт, туда сюда, це той то той то, кажу: аякже пам’ятаю. Він запропонував зустрітись, спитав де знаходжусь. А я, як на зло, була на зустрічі в центрі, не знала коли звільнюсь. І він як парєнь конкретний і явно вострєбований, щоб не було прокола в нього, запропонував зустрітись в інший день. Я погодилась.
Настав інший день. Не можу сказати, скільки часу пройшло. Може тиждень, але не більше. Ми домовились і він заїхав за мною після роботи. Був вчасно, такий весь супермен в очках і на альфа ромео. Ну просто класичний мачо, аж смішно. Щоб довго не описувать, тіпаж Артут Пірожков, тільки в реальному житті. Посмішка в мене просто не сходила з вуст. Він все обставив так, що ми поїхали до нього прямо додому. Мастєр. Реально цей процес вартий найвищої похвали, clapping.gif бо якби я була недосвідчена овечка - була би в шоці, коли він припаркувався під жилим будинком, а не якоюсь кафухою. Ми пішли в найближчий магазинчик за продуктами для вечері. При тому, що він давав мені самостійність в деяких моментах – наприклад, сказав вибрати помідори для салату (ну вибрать 5 шт не гнилих може навіть сама перелякана куріца, правда ж? ad.gif ), він все контролював САМ від початку і до кінця. В магазині, він застосовував дуже філігранні засоби кінестетики, які не дратували б мене як ОЖП і були соціально прийнятними, а саме, торкав за лікоть, кличучи кудись, поправляв наче ненароком волосся, опинявся позаду мене, коли я щось розглядала. В цілому, зачьот по всім статтям. Прийшли до під'їзду, бабки огледіли мене з ніг до голови, як годиться. Зайшли в квартиру. Показав, де помить руки, сам скинув футболку, при мені звичайно, наче ненароком, але не демонстративно, продемонстрував свій торс. Взагалі то апетитний, але як на мій смак то заволохатий. Автоматично приступили до приготування вечері. Він знову керував процесом, даючи мені мілкі легкі завдання, з якими я легко справлялась. Він мене підхвалював, але я й сама була собою задоволена, хоча приготування їжі не мій коньок. Готували щось таке типу овочів, він їх там жарив у яйцях, поливав якимись соусами. При тому, що я не люблю нові страви та ще й невідомих кухарів, мені дуже сподобалось. Страва, не дуже гостра, не дуже ситна (ви розумієте чому ad.gif – знову вищий пілотаж. І ще на додачу, він забульбенив якісь коктейлі, червоного кольору, інгредієнти звичайно мені невідомі. Двох доз цієї божественної рідини було достатньо, щоб перейти до логічної і найцікавішої частини. Коли приготоване було з'їдене, я сиділа пососувавши коктейль через трубочку на дивані, дивлячись телевізор, він вмостився поруч. Весь час, мого перебування з ним, він нарощував градус кінестетики – увага, хлопці, це дуже правильно на перших етапах знайомства. Тільки, це не повинно виглядати, наче ви боїтесь дівчину, дійте по обставинах, може якась вас сама схватить за всі причинні місця і потягне до ліжка силоміць, відчувайте настрій партнера. … на чому я там зупинилась… А! Він підбирався все ближче, гладив все без розбору, поліз під спідницю, відтягнув трусіля, почав хазяйнувати там. Я не виказувала спротиву, але й не проявляла ініціативи, не дуже відповідала взаємністю. Я не соромилась, я роздумувала: для чого мені цей секс? Досвід? Задоволення? Відмітка, що був фаст? Мені в принципі, подобалось, але навіть комфортно випите спиртне не нівелювало фактору неблизького душевно знайомства. Фізіологічно, я була не проти, але мої мізки завжди мали коаліційну більшість, тому перемогли в голосуванні. І я сказала: «я так хочу додому...». Він трошки наче здивувався, але з честю вийшов з цієї ситуації і сказав: «добре я відвезу тебе, якщо помиєш посуд». Я посміхнулась. В мене лишились теплі спогади, і я зовсім не зараховую це собі як перемогу, а йому в поразки.
Дуже рада, що таки визрів цей звіт, бо написать щось треба було (вже дуже хотілось почитать, що ж там заготували Денжер і Мендор, вони не просто так виклали по звіту – це була змова нашої трійці ad.gif
І ще одна суттєва, на мою думку, деталь. Особливо вона суттєва, враховуючи мету написання звіту. Ці дві однакові історії стались в дуже віддалені проміжки мого життя. Перша, коли я була юна і наче б наївна, а друга, коли багато доріг пройдено і маски не просто скинуті, а валялись в смітнику. Якщо в часовому вимірі, то різниця між ними в 10 років.
Що спільного? Та все. Ідентичні історії. Мабуть другої б не було, якби я не забула про першу: обидва фактурні, апетитні, недурні. Якщо зовсім коротко, то я з власної волі опинилась в незнайомого раніше хлопця вдома і сексу не було хоча все до цього йшло і нічого не заважало…майже… до речі, це б мали бути фасти

ЧБСХ:
1) ОМП зробили все бездоганно.
2) Я не пошкодувала, що нічого не було ні зразу, ні потім.
3) В мене не виникло бажання зустрітись з ними ще, щоб виправитись;
4) Я не переводила їх в розряд друзів, бо нічого не було.

ЧМБСЛ: Не знаю. Подумайте ви.

Чому ж нічого не було? Це питання цікавило довго навіть мене і відповідь дуже проста – ТА ПРОСТО smile1.gif))) Тому, хлопці, релакс, інколи є речі, які не можливо пояснити і залежать вони зовсім не від вас.
Meandr
Шейді , ти просто шикарно все написала smile1.gif Читаю і насолоджуюсь.

У мене з юності пристрасть до деталей , уточнень і спостереження , що я ціную у філдах. Це невід"ємний досвід , який часто буває корисним. Усі наші дії , кроки і життя менше чи більше складаються маленьких малопомітних деталей , які на перший погляд - вроді б нічого не значать , але взагальному створюють всю картину.

Тому я , як бойовий генерал - завжди стараюсь звертати увагу на деталі , запамятовувати їх і аналізувати , що б у відповідній ситуації в мене небуло неприємної несподіванки smile1.gif))

На рахунок того що спільного у двох ситуаціях - це напевне те про що ми говорили на зустрічі нашого тріо smile1.gif У кожного є свій типаж на рівні підсвідомості , а хтось це ще називає кармою smile1.gif)

Може нам варто започаткувати традицію - кожний місяць 12-ого числа новий філд ? tongue.gif
DangerousKA
Ой, Шейді))) Здається, хлопець із історії №2 був і в моїй біографії))) Але про це ми попліткуємо на зустрічі ad.gif
DangerousKA
Цитата(Meandr @ 12.11.2014, 18:07) *
Може нам варто започаткувати традицію - кожний місяць 12-ого числа новий філд ? tongue.gif

Я ж так з_б_л_ядуюся))))
Meandr
Цитата(DangerousKA @ 12.11.2014, 18:43) *
Я ж так з_б_л_ядуюся))))

Ми ж тебе підтримаєм ! smile1.gif)
UnholyPUA
Я так надеялся что это истории в которых тебе вдули, а это опять истории про невдув ac.gif .
Fighting Irish
Детально, интересно....) Пиши исчо! ad.gif
Scan
Вот фиг вас, баб, разберешь((
ОМП все сделали идеально - а секса не было... Ну как так(
Shady Lady
Цитата(Meandr @ 12.11.2014, 19:26) *
Ми ж тебе підтримаєм ! smile1.gif)

sarcastic_hand.gif я теж про це подумала
opanki
Я напевно збоченка))))
Але в історіі номер два мене найбільш зацікавив факт наявності альфа ромео tongue.gif
Займаюся мізкотрахом))) відсотків на 70 знаю альфічєску тусню))))

А взагалі дуже дякую за отчоти. Ці дві історіі змусили задуматись про те, чого ж я насправді хочу і про те, що треба частіше прислуховуватись до себе. Ці виводи не стосуються сексу))))) це я взагалі про житіє)))))

І єто... Пішитє єсчо)))) clapping.gif
UnholyPUA
А меня удивило что у чувака на альфа-ромео нету дома посудомойки smile1.gif . Видимо альфа-ромео старенькая smile1.gif
Shady Lady
Цитата(UnholyPUA @ 13.11.2014, 12:07) *
А меня удивило что у чувака на альфа-ромео нету дома посудомойки smile1.gif . Видимо альфа-ромео старенькая smile1.gif

Чесно кажучи, в даному випадку всі деталі меркантильних міркувань не мають значення, бо я ж з ним одружуватись не збиралась і навіть зустрічатись далі, і навіть ще 2-3 рази. pardon.gif Тому його фінансове становище з деталізацією, ну геть не входило в сферу моїх інтересів.

Але так як суттєвою частиною ЗМОВИ була максимальна деталізація, то відпишу:
з приводу альфа-ромео: я не дуже розбираюсь в модельному ряді альфи і цінових категоріях, думаю машина була 5-7 річної давності, але виглядала зовні дуже симпатично.
з приводу посудомийки: я ЗА автоматизацію домашньої роботи всіма чотирма конєчностями, але в мене дома теж нема посудомийки, і я навіть не задумувалась про її купівлю, бо я не особливо готую часто, думаю, він тим паче sarcastic_hand.gif Крім того, в моєму помешканні просто регулярно вибиває світло, навіть коли одночасно працює фен і електроплита, куда там ще посудомийку.
Shady Lady
і ще дещо про деталі, а саме ЕКОЛОГІЧНІСТЬ

я випустила з уваги цей момент в репорті в частині історії 2. За це цьому старому *цензура*ові, я б поставила окрему високу оцінку. Він дуже толерантно розповів мені, що давно розведений і від цього отримує кайф, нічого міняти не збирається, ніяких постійних стосунків. І цей екологічний злив, був таким майстерним clapping.gif . Я це все до чого. Часто буває, що хлопці використовують при звабленні такі прийоми, як розказують дівчині казки про майбутні спільні плани, triniti.gif про те як їм нещасним скучно в житті, дехто навіть розказує, що дуже дітей хоче. Баришня розкисає, а далі, все як звичайно. Я в таких випадках сливаюсь, до того як принесуть каву. 3.gif
UnholyPUA
Цитата(Shady Lady @ 13.11.2014, 13:13) *
Крім того, в моєму помешканні просто регулярно вибиває світло, навіть коли одночасно працює фен і електроплита, куда там ще посудомийку.

Позови толкового электрика, эта проблема исправимая. Решения зависят от причины поломки. Из дешёвого: замена проводов или пропок/автоматов, из дорогого: поставить стабилизатор. С такой проблемой сталкивался smile1.gif . У тебя ж вроде не старый дом.
Shady Lady
Цитата(UnholyPUA @ 13.11.2014, 15:48) *
... замена проводов или пропок/автоматов, из дорогого: поставить стабилизатор....

Як в цього хазяйновитого Анхолі можна не закохатись give_heart.gif ,

stop.gif але ж Я, сподіваюсь решта теж, тут зібрались не для вирішення проблем електрики, зняття депозитів і т. Д. , а для чогось іншого ad.gif
DangerousKA
Цитата(Shady Lady @ 13.11.2014, 13:21) *
Часто буває, що хлопці використовують при звабленні такі прийоми, як розказують дівчині казки про майбутні спільні плани, про те як їм нещасним скучно в житті, дехто навіть розказує, що дуже дітей хоче. Баришня розкисає, а далі, все як звичайно. Я в таких випадках сливаюсь, до того як принесуть каву.

Есть у меня свежая история на эту тему. Но пока она очень свежая, так что повременю и на трезвый рассудок выложу))))
Shady Lady
Цитата(DangerousKA @ 14.11.2014, 15:16) *
Есть у меня свежая история на эту тему...

Значить є привід для засідання таємного комітету? ad.gif
Лаэра
Очень милые истории, прям любо-дорого было читать.
UKS
А мені за пацанчиків обідновастінька.
Все зробили правильно а хєр їм все одно, не зважаючи що "була не проти".
Несправедливість.
UnholyPUA
Цитата(UKS @ 17.11.2014, 12:24) *
А мені за пацанчиків обідновастінька.
Все зробили правильно а хєр їм все одно, не зважаючи що "була не проти".
Несправедливість.

ag.gif
Жизнь - боль.
Confucius
А мені ці історії нагадали один старий добрий анекдот:

Заїхав російський далекобійник в Україну, і ніяк не може знайти там фірму якусь. Дивиться стоять на дорозі два хлопці, підходить він до них і питає:
-Ребята, как мне пpоехать на улицу Кpищягина? Вони - нуль уваги, ну він до них українською:
- Хлопці не підскажите як мені проїхать на вулицю Кpищягина? - Нуль уваги, ну почав їм на всіх мовах:
- Панано итальяно?
- Ду ю спік інглиш?
- Фpек энд зе дойч? У відповідь тиша, сів далекобійник у машину і поїхав, а хлопці між собою:
- Чуєш Миколо, скільки дядько мов знає?!
- Hу і шо воно йому дало?!

Гадаю у автора на той момент спрацювали якісь приховані комплекси(таргани) rolleyes.gif, яких вона можливо й сама до кінця не усвідомлює, або змовчала ad.gif... Тут Опаньки вірно натякнула, іноді потрібно краще прислуховуватись до самої себе, щоб розібратись чого на справді хочеш в кожній конкретній ситуації, і не морочити голову(та головку) іншим... sarcastic_hand.gif
Shady Lady
Confucius, мені дуже сподобався анекдот, дійсно в тему clapping.gif
А на рахунок тарганів, думаю, якими б прихованими вони не були, за 10 років я б мала з ними познайомитись hunter.gif
Думаю, що це саме той випадок, коли "... іноді сигара просто сигара... " ad.gif

P.S. в первісній редакції цієї оповідки, був абзац, де я намагалась розібратись чому ж так трапилось, потім його просто викинула, бо він виглядав як безпідставне мудрування pardon.gif
P.s.2 якщо в когось є ідеї або фоторобот цих тарганів, готова обговорювати umnik2.gif
UKS
Цитата(Shady Lady @ 17.11.2014, 19:06) *
А на рахунок тарганів, думаю, якими б прихованими вони не були, за 10 років я б мала з ними познайомитись hunter.gif
ооой не факт)))

Враховуючи твої фрази:
"Він у всьому був бездоганний, але ж я пішла і ніколи більше не приходила."
"Фізіологічно, я була не проти, але мої мізки завжди мали коаліційну більшість, тому перемогли в голосуванні."
"Якщо зовсім коротко, то я з власної волі опинилась в незнайомого раніше хлопця вдома і сексу не було хоча все до цього йшло і нічого не заважало…майже… до речі, це б мали бути фасти "

*В обох випадках хлопці тобі подобались
* в обох випадках вони НЕ лажали і діяли, як ти виразилась "ідеально"
* в обох випадках "нічого не заважало"(з зовнішніх факторів)
* в обох випадках вже йшло до сексу і таргани в твоїй голові проголосували проти

Тобто причин відмовляти не було ніяких. Як це ще назвати, якщо не тарганами?=)

А тарган цей може мати назву "генератор випадкових чисел". Пощастило хлопчику в цій "рулетці" -- дала даж якщо налажав. Не пощастило -- не дала, навіть, якщо все було ідеально crazy.gif
Scan
Хз, если уже гадаем, я бы поставил на нежелание выглядеть в собственных глазах легкодоступной ("я на такая"), либо потешить своё ЭГО, мол, пацан такой классный, а я ему не дала - королева, ёпт)
opanki
Іноді "не хочу" просто "не хочу" tongue.gif
Накшталт - а навіщо?)))))

Шейді, а якби хлопці злажали б у чомусь - секс би був?
UnholyPUA
Причины не давать конечно были, но они аморальные/эгоистичные, поэтому их вслух и не говорят. По этой же причине девчонки не могут ничего внятно объяснить. Всё они прекрасно осознают и понимают; невозможно не задумывтаься над важными вещами. У любого человека есть миллион объяснений любых явлений на все случаи жизни.
"не хочу" - тоже унылое оправдание. Ты не хочешь идти на работу и работать, но идёшь и работаешь; не хочешь мыть посуду и убирать срач. Не хочешь просыпаться. А тут парень хотел бы получить удовольствие, сам при этом старается доставить тебе удовольствие, но видимо даже потрогать парня за член будет слишком щедро.
Confucius
Цитата(opanki @ 18.11.2014, 11:49) *

Молодець сонечко, знову дала вірний натяк на основного таргана героїні цих двох історій ad.gif ... Найчастіше він присутній у молодих дівчат, наприклад до 25-ти років smile1.gif, але на жаль іноді залишається у деяких і пізніше... rolleyes.gif Таке собі підростокове самоствердження за рахунок інших, накшталт - ні хлопчику, зі мною не може бути все так просто як з іншими, от візьму і обламаю тебе, щоб не зазнавався. ag.gif ))) Але по суті виходить, як у відомій приказці - "назло кондуктору, куплю білет і піду пішки". sarcastic_hand.gif І більш дорослі та досвідченіші дівчатка вже розуміють що таке самоствердження часто є не лише безглузде, оскільки не надає їм ніякого профіту насправді(навіть психологічне задоволення від якісного сексу з бажаним партнером значно більше ніж від такого самоствердження secret.gif), але й показує їх адекватність не з найкращого боку. bs.gif

Хоча 10 років тому всі ми були не такі мудрі та досвідчені, як зараз, вірно? smile1.gif Крім того шкідливість є у всіх дівчат в базовій комплектаціїї, і хлопці з цих історій це чудово розуміли, тому і повели себе досить гідно, як кажуть ще невідомо хто в такому випадку насправді більше втратив, оскільки, судячи з опису поведінки, вони повинні бути досить досвідчені не лише в звабленні, але й в сексі. ad.gif
Shady Lady
Блін, cray.gif рібята, ви мене засмутили. mega_shok.gif Я навіть не хочу коментувать ваші пісюльки girl_werewolf.gif .
Але ж не відписатись не можу naughty.gif тому квотну найадекватніше, на мою думку

Цитата(opanki @ 18.11.2014, 11:49) Вы - гость и не можете видеть ссылки. Зарегистрируйтесь!

Ну дивлячись у чому. І знову ж таки, дивлячись що вважати лажою... Якби щось було, що я конкретно відмітила як "лажа", то це була б причина "не дать"

P.S. І на рахунок самоствердження - це вада нецільної, примітивної людини. Мені не треба самостверджуватись за рахунок інших, для цього я використовую інші шляхи. Десь ви списували цю проблему з себе, мені важко зараз написать, бо ви мене реально розстроїли.... Потім, я вас розложу ad.gif Можливо. Бо це дійсно, примітивно...

P.S. 2. Я тут задумала ще пару звітів, більш відвертих і глибших, а тепер прям не знаю.... Хоча, пишу ж не для вас, а для самоствердження tongue.gif
UKS
Цитата(Shady Lady @ 18.11.2014, 19:29) Вы - гость и не можете видеть ссылки. Зарегистрируйтесь!
P.S. 2. Я тут задумала ще пару звітів, більш відвертих і глибших, а тепер прям не знаю.... Хоча, пишу ж не для вас, а для самоствердження tongue.gif
Цього теж ніхто не казав, казали що ти "не дала заради самоствердження", а не те, що ти писала звіт для самоствердження. Каг бе, різні речі.
Хоча... одне іншому не заважає)
DangerousKA
Как грится, не знаешь, нравится тебе мужчина иль нет - подкинь трусы к потолку. Прилипли - нравится)))
Если у автора не мокрело настолько, чтоб фастануться - нах кому вообще нужен такой секс?
Хотя я ж забываю, что пикаперам важен зачёт, пускай всухую и на полторы минуты.
UKS
Цитата(DangerousKA @ 18.11.2014, 21:39) *
Как грится, не знаешь, нравится тебе мужчина иль нет - подкинь трусы к потолку. Прилипли - нравится)))
Если у автора не мокрело настолько, чтоб фастануться - нах кому вообще нужен такой секс?
Хотя я ж забываю, что пикаперам важен зачёт, пускай всухую и на полторы минуты.
Ти забуваєш одне але... Шейді написала що обидва пацани їй ПОДОБАЛИСЬ. =)
DangerousKA
Понимаешь, "подобались" и "помокрело" - два совершенно разных состояния женского организма ad.gif
Shady Lady
І так, в ході наукової дискусії вимальовуються причини невдачі:

1)
Цитата(opanki @ 18.11.2014, 11:49) Вы - гость и не можете видеть ссылки. Зарегистрируйтесь!
… нравится тебе мужчина иль нет - подкинь трусы к потолку…

Цитата(UKS @ 19.11.2014, 7:48) *
... Шейді написала що обидва пацани їй ПОДОБАЛИСЬ. =)

Ну після, народної прикмети від Danger я тепер невпевнена rolleyes.gif
UKS
Цитата(UnholyPUA @ 18.11.2014, 13:51) Вы - гость и не можете видеть ссылки. Зарегистрируйтесь!
UKS
І да... Цим страждають всі без виключення. Просто хтось частіше, а хтось рідше.
В цьому немає нічого постидного =)
UnholyPUA
UKS, что такое рационализация я в курсе. В случае недавания даже такие отговорки будут более правдивыми, чем "я не знаю" или "йа девочка".
Если у человека какая-то проблема, то он о ней задумывается 100%. Если парень допрашивает с пристрастием девушку почему у них нет секса, то это уже проблема smile1.gif .
Лично я со временем понял что объяснения девушки обычно не важны. Проще смотреть на поведение и делать свои выводы. Бихейвиористский подход smile1.gif .
Shady Lady
Цитата(UKS @ 19.11.2014, 14:31) Вы - гость и не можете видеть ссылки. Зарегистрируйтесь!
… Проще смотреть на поведение и делать свои выводы. Бихейвиористский подход smile1.gif ….

Біхевіористи - подобаються bs.gif
Рібята, я вас знову люблю. heart.gif От я знала, що ви розберетесь acute.gif

P.S. Мені ж зараз не треба вибрать один з цих варіантів? shok.gif
Confucius
Цитата(Shady Lady @ 18.11.2014, 19:29) *
Блін, cray.gif рібята, ви мене засмутили. mega_shok.gif

Мила моя, не засмучуйся give_rose.gif, зовсім не це було метою моїх постів acute.gif, а спроба детальніше розібрати реальні причини таких відмов, оскільки це дуже корисно для аудиторії даного ресурсу... smile1.gif

Ось ще жарт до теми(в оригіналі):
— Девушка, поймите, я ведь не каждой предлагаю.
— Да Вы не расстраивайтесь, я ведь тоже не всем отказываю.
Shady Lady
Блин !!! Так приятно было это читать. Такие теплые воспоминания. И что самое интересное, сейчас я написала бы то же самое !!
Если совсем ностальгия замучит - придется собирать тайный комитет в составе Денжер и Мендора.
Надо утвердить постановление по Форуму, силой Великого Йогурта - к Юбилею Форума - отчет. Это значит, что ты достоен там присутствовать ad.gif
Fighting Irish
Это уже что-то....)) Пикап-пенсионеры просыпаются)))
Для просмотра полной версии этой страницы, пожалуйста, пройдите по ссылке.
Русская версия IP.Board © 2001-2017 IPS, Inc.