Помощь - Поиск - Пользователи - Календарь
Полная версия этой страницы: Дело Было Вечером, Делать Было Нечего
Пикап-квест, форум пикаперов, знакомства и соблазнение! > Новости с полей (филд-репорты) > Отчёты о фастах
Shady Lady
Давно в мене зріла ця ідея, часом навіть мучила. Чи може бути в мене фаст? Був.
Це було те шалене позаминуле літо, коли я, переживаючи якусь чергову революцію принципів, призначала на вечір вихідного дня в середньому по 3 побачення, з мамби. Прямо недалеко від дому, з різницею десь в годину. Чесно, не пам’ятаю, що це все значило і який був кінцевий замисел того міроприємства. Як згадаю, обов’язково напишу. Можливо, я відпрацьовувала якусь статистику. Хз.
В підборі кандидатів з мережі, я досить ефективна. 10-ти літній досвід. Статистика приблизно наступна з 30, що напишуть тобі за день, 5-7 годяться для подальшої переписки, з 2-3 можна подумати про зустріч, з 1-2 таки зустрітись.
І так назвем його Слава. Йому 32 (мій улюблений вік), серед хобі бокс і ще щось таке невинне, що мене абсолютно не цікавить, типу караоке. Зразу попереджаю, що через давність події деякі подробиці просто не пам’ятаю, але не думаю, що це дуже вплине на якість переказу.
Переписка в нас була не обільна і абсолютно не напряжна. Якийсь такий легкий трьоп фактично ні про що, але завжди під настрій. Абсолютне відчуття меж співрозмовником та подібне до мого почуття гумору були пропуском на подальший етап спілкування.
Діалог того пам’ятного недільного дня виглядав приблизно так:
15:00 Він: привіт, що робиш?
15:00 Я (збираючись на вже призначені побачення): Та нічого особливого ) жалкую, що закінчуються чергові вихідні …
15:00 Він: не хочеш повечерять разом? Шашлик-машлик, вино…
15:00 Я: … і комарі? )) ( дуже не люблю цих кровосісь, але вони мене чогось дуууже люблять).
15:00 він: Там комарів не буде, обіцяю.
15:00 Я: значить штани можна не вдягать.
Потім ще пару легких фраз.
15:10 Він: я заїду в 19:00, скажеш адресу і телефон.
15:15 Я: ок.
Вже тоді, в мене закралась думка, що це може бути фаст. Тому вдягнулась я відповідно:
Плаття без бретельок, дуже приталене і пишненьке від талії, довжини чуть за коліна, з супер тонкої тканини в кольорах, що відтіняли засмагу, легка кофтинка, щоб прикрити голу спину і плечі, але щоб не дуже гріла – треба ж простір для прояву геройства. Зачіска – вільно спадаюче волосся (ніяких шпильок, лаків – ні, ні) і суперстійкий макіяж з рівнем інтенсивності «без фанатизму».
Коли він підїхав на серебристій вольво  випуску років на 27 пізнішого, ніж рік мого народження. Сумніви щодо фасту відпали. Але не все так просто, ще буде купа моментів, коли в нього була можливість направити мій настрій в протилежному напрямку . Саме на цих моментах в хролонолоічному порядку я і зупинюсь:
1) Приїхали ми в цю заміську шашличню. Треба сказать, я трошки напряглась, бо це було за містом. Хоч на маніяка він і не був похожий, але ж і на старуху буває проруха (була в мене колись зустріч з маніяком, зовсім не з інтернета, до речі, але це окрема історія). Було пару моментів, коли я продумувала, як я звідси буду ретіруваться, єслі шо.
2) Мене напряг процес вибору, а потім довге приготування (хвилин 40). Просто, якби я була на його місці, я б замовила все заздалегідь. Так як шашлик той був біля 9, то я його навіть не куштувала.

Алкоголь сприяв налагодженню рапорту. Ми живо спілкувались, сміялись, танцювали, їли-пили. Там була жива музика і досить душевно. Розмова дуже навіть клеїлась. Стемніло. Наче б нічого не заважало довести почате. Вечір обіцяв продовження.
І тут знову момент, який мало не перекреслив все вищеописане:

3) В розмовах він згадував дружину, яка йому зрадила, з якою він розвівся, хоч він і не жалівся, казав, що хотів дітей, щоб було дома весело і шумно і все таке, а вона тіпа коза і кар’єристка. Тут увага, порада всім ОМП: ніколи, не кажіть дівчатам, з якими плануєте у ліжко, що вам там хтось зраджував, бо навіть остання наївна вівця знає, чого таке буває і хто у цьому винен. Тому я в цьому місці приунила. Вечір вже не обіцяв тієї феєрії, яку намалювала моя фантазія, з огляду на його фактуру.
4) В цьому закладі був штатний готель, в якому ми і лишимся, я так подумала. Але, ми поїхали до нього на дачу, яка була зовсім поряд. Спочатку в мене була думка не сідати з ним в машину на парковці. Бо я панічески не люблю їздить з випивши ми, даже дуже симпатичними водіями. Але він сказав, що це буквально 100 метрів і там природа і всьо такоє. Не збрехав 
5) Коли я випиваю, то або дуже хочу спати або патологічно ігрива. В данному випадку, час уже йшов до 12, і доза спиртного розслабляла. Тож мене дуже хилило до сну. Але ж я не спать туди їхала. А він утнув чергову дурість - включив телевізор, який мене навіть без спиртного заколисує в максимальний строк 7 хвилин. І тут я проявила чудеса видержки. Я взяла в прямому і переносному смислі все в свої руки. Міроприємство, суть якого дає право існування цій темі саме в цьому розділі було успішно завершено. Потім результат був закріплений.

Я таки упустила одну важливу деталь. Цей і попередні дні, я знаходилась під впливом прекрасного зразку еротичного жанру «50 відтінків сірого». І вранці, поки він ще спав (є в мене така звичка читати вранці в ліжечку), я так захопилась читанням, що не помітила як сцена з книжки перейшла мою реальність. Це був, самий прикольний момент ) для мене в цій пригоді.

ЧБСХ – факт поставленої мети і отриманого результату
ЧМБСЛ – взять з собою запасні трусіля і поїхати прямо на роботу, а не пертись через весь Київ до мене додому, а потім тусуваться в пробках самій в збудженому стані.
UnholyPUA
Его машина понизила твоё желание совокупляться? smile1.gif

Молодец, вдулась не смотря ни на что smile1.gif .

Очень интересный отчёт, пиши ещё smile1.gif
Shady Lady
Цитата(UnholyPUA @ 9.10.2014, 14:22) Вы - гость и не можете видеть ссылки. Зарегистрируйтесь!
Молодец, вдулась не смотря ни на что smile1.gif

Я тя абажаю rofl.gif

UnholyPUA
Цитата(Shady Lady @ 9.10.2014, 14:28) *
Якщо уважно почитати, то мала б підвищити ad.gif

Прочитал и переосмыслил. Когда первый раз читал, думал наоборот ты вдуться хотела по-скорее; а потом он приехал на старой вольве, и ты опечалилась.
Summer
Очень хороший отчет, мне нравится, когда девушки берут если не все, то многое в свои руки в процессе соблазнения. Так сказать, разрывают шаблоны)) А раз уже про Мамбу, то правда, что там девушкам 80% сходу в первых сообщениях предлагают секс, полизать, и т.д.? И как ты в таком случае отвечаешь?smile1.gif
Shady Lady
Цитата(Summer @ 9.10.2014, 16:39) *
... правда, что там девушкам 80% сходу в первых сообщениях предлагают секс, полизать, и т.д.? И как ты в таком случае отвечаешь?smile1.gif

Дійсно багато, але це залежить від заповнення анкети.
Я відповідаю ігнором (є там така функція).

Взагалі, віртуальні знайомства заслуговують на окрему дуже розлогу тему...
Confucius
Молодець, що виконала обіцянку і написала таки smile1.gif, вийшло досить цікаво та детально, як для подій двух літньої давності, явно пам'ять вже не дівоча. biggrin.gif

Тільки от хотілось би між "Я взяла в прямому і переносному смислі все в свої руки" і "було успішно завершено" прочитати трошки більше ніж декілька слів, розумію що балуваний, але ж я ж не слайди прошу... rolleyes.gif
Shady Lady
Цитата(Confucius @ 9.10.2014, 17:42) *
... прочитати трошки більше ніж декілька слів, розумію що балуваний...

ти не балуваний, ти провокатор flag_of_truce.gif
Я не пам’ятаю подробиць, але нічого там видатного не відбувалось, я ні разу не унікальна гейша і т.д.
Мабуть я потягнула його за шкибарки для поцілунку, він автоматично обійняв мене від попи і вище. Мої шаловливі ручки залізли під футболку, пройшлись по спині, спустились до попи. Стягнула футболку з нього, потім зайнялась штанами. Він звичайно не зразу зрозумів, як зняти з мене плаття. Що цілком нормально для нормального, а не схибленого на сексі хлопця. Плаття знімалось двома різними способами. Не пам’ятаю який я обрала, придумайте самі. Ну і далі … ))) Це було взяття в руки в переносному смислі.
Він не пручався, зв'язувать його не довелось victory.gif
А от та частина де "брать в руки в прямому сенсі", це просто частина процесу і я її дозволю собі не описувать. Це не якийсь ексклюзив, який буде корисним для читання biggrin.gif
Scan
О, умница, что таки написала отчётик) Отдельно хочу поблагодарадить за описание тех моментов, где ты хотела слится, оч познавательно)
Особенно тему про шашлык, и о том, что после 21:00 ты его не особо хотела пробовать) Парни, да и я в том числе, не эту тему совсем не заморачиваемся))
Да, и платье это да... Порой раз фиг его знает, как его снять) Но девушки на удивление, добрейшей души создания, готовые прийти на помощь в столь трудную минуту))

З.Ы.

Вопрос, а если б он на тебя страстно набросился, когда тебя в сон клонило (когда телек включили), твоя реакция?
Shady Lady
Цитата(Scan @ 9.10.2014, 19:20) *
Вопрос, а если б он на тебя страстно набросился, когда тебя в сон клонило (когда телек включили), твоя реакция?

Ну дивлячись, на скільки пристрастно ag.gif Ми ж все таки майже не знайомі.
Можливо, я б злякалась, хоча не факт, бо ми ж до цього кучу раз танцювали, і зажимались досить тісно, хоча він мене не мацав при кожній нагоді привселюдно, а ця звичка (немацання) у мене завжди викликає повагу.
Але в будь-якому випадку, ви повинні відчувати взаємний рівень пристрасті. Якщо ви одне одного не відчуваєте, то як на мене не треба лізти в ліжко малята - там вас буде чекати розчарування. Причому обох. connie_oldman_cleanglasses.gif

Інший випадок, коли обоє (таке не часто трапляється) - сакральна пара садист і мазохіст (але без перверсій). Тоді мазохіст буде постійно провокувати садиста. Причому робить це несвідомо. Садист може ставати мазохістом і навпаки. Пробачте, захопилась, sarcastic_hand.gif В вищеописаному репорті пара була звичайною biggrin.gif
Fighting Irish
Молодец!!!) Вот тоже заинтересовало, что ты там начитала в книжке и что там полезного.... Может тоже кого из дам отправлю для прочтения...)))
Shady Lady
Цитата(Fighting Irish @ 9.10.2014, 21:25) *
Молодец!!!) Вот тоже заинтересовало, что ты там начитала в книжке и что там полезного.... Может тоже кого из дам отправлю для прочтения...)))

Блін, там купа еротичних сцен вперемішку з почуттями і соплями.
1+2 книжка читаються на ура, просто провалюєшся в іншу реальність, а третя, така собі, читаєш бо треба ж всю трилогію осилить.
Дуже класна книжка для пробудження чуттєвості Фанні Хілл "Мемуари жінки для втіх" вона і коротша, і там більше такого всякого, просто вона дуже стара... А в 50-ти відтінках до відвертих сцен примішана оранжировка з класних машин та інших дівайсів.
Fighting Irish
Так она ж для барышень, и явно не подросткового возраста...такое прочёл...мне не с руки как-то такое читать...)
Shady Lady
Цитата(Fighting Irish @ 9.10.2014, 21:41) *
Так она ж для барышень, и явно не подросткового возраста...такое прочёл...мне не с руки как-то такое читать...)

Ну кагбе, да smile1.gif) Так і я ж не баришня підліткового віку. Книжка канєшно не классіка, цитірувать не прийдеться, але один раз читаєш захоплено.
UnholyPUA
Шэйди, а если б он за тобой заехал и сразу отвёз к себе домой, то у вас был бы секс? Интерсуют оба варианта: где он тебе честно сказал что едете домой и где ты узнаёшь о том что ты у него дома уже по факту smile1.gif .
Shady Lady
Цитата(UnholyPUA @ 9.10.2014, 23:13) *
Шэйди, а если б он за тобой заехал и сразу отвёз к себе домой, то у вас был бы секс? Интерсуют оба варианта: где он тебе честно сказал что едете домой и где ты узнаёшь о том что ты у него дома уже по факту smile1.gif .

Ну варіант, заехал і сразу домой не вийшов би, бо ізначально рєчь шла про шашлики. Канєшно, якби був варіант, приїхать до нього додому без попереднього знайомства, то він би не обговорювався smile1.gif.
Варіант, сказав, що їдем кудись, а привіз тупо додому - чрєват іспорчєнним настроєнієм і я все рівно придумаю щось, що напрочь виключає сексуальний контакт. Був у мене подібний випадок. Кстаті, мабуть треба написать в розділ "неудачних історій", можливо комусь буде корисно дізнатись, що дірект стайл при першому знайомстві не рулить ні разу...
Hurricane
Молодец, сладость! Приятно было почитать. Да... мало сейчас читают книг, а зря. Я вот окружающих берегу, эротические сцены не читаю, потому что у меня и так проблем с желанием нет, а то будет вообще))))))

У меня был случай когда мы встретились с чуваком, я села к нему в авто мы друг на друга посмотрели.... и сразу все для себя решили, оба и одновременно. Он у меня спросил есть ли у меня с собой паспорт, чтоб в гостинице остановиться..На что я прямо ответила что все ок гладя в глаза... эх... как вспомню... Мы весь день провели вместе и после ужина пошли шалиць))))

Хочу заметить, что парни, которые не бросаются на тебя сразу очень яркие в постели обычно, то есть спокойные уверенные в себе профи, а вот те, кто лезет при людях, показывает тем самым свое пофигистическое отношение к окружающим в итоге в постели ничего особенно не показывает

Поддерживаю, не рассказывайте о своих неудачах, что вам изменили...
UnholyPUA
Цитата(Shady Lady @ 9.10.2014, 23:24) Вы - гость и не можете видеть ссылки. Зарегистрируйтесь!
Доречі, мабуть треба написать в розділ "неудачних історій", можливо комусь буде корисно дізнатись, що дірект стайл при першому знайомстві не рулить ні разу...

Мой опыт свидетельствует об обратном ag.gif
В целом да, плохих результатов больше, чем хороших. Но это далеко не единственные факторы; лишь подметил корреляцию.
RudyKitty
give_heart.gif мамуля разоткровенничалась, молодец)) думаю, что для ОМП данного ресурса это было где-то познавательно..
А мне интересно, продолжение было? (сопли-слезы там и все такое?)))
Shady Lady
Цитата(RudyKitty @ 10.10.2014, 11:42) *
А мне интересно, продолжение было? (сопли-слезы там и все такое?)))

Ні. Бо він, мабуть, начитався, що звонить треба не раніше, ніж через 3 дні, а я, ще в момент знайомства вирішила, що якщо він через 1-2 доби не перезвонить, то трубку більше брать не буду. По классікі жанра він перезвонив, у четвер (чи в середу ввечері – не пам’ятаю), потім ще була смс-ка, чи навпаки, але ж в обох випадках дедлайн минув. stop.gif
У нього був би шанс обійти цю істотну умову, але він не особо ізобрітатєлєн в постєлі, а я не люблю постійно бути ведучою, крім того в нього дуже маленький пісюн і він ним не самий ярий користувач. Корочє, все складалось, проти нього. pardon.gif

Shady Lady
Цитата(UnholyPUA @ 10.10.2014, 1:41) Вы - гость и не можете видеть ссылки. Зарегистрируйтесь!
В целом да, плохих результатов больше, чем хороших. Но это далеко не единственные факторы; лишь подметил корреляцию.

Можливо, тобі пасує цей стиль ad.gif ти відчуваєш себе в ньому комфортно, тому і результати кращі
Summer
Цитата(Shady Lady @ 10.10.2014, 9:55) *
Ні. Бо він, мабуть, начитався, що звонить треба не раніше, ніж через 3 дні, а я, ще в момент знайомства вирішила, що якщо він через 1-2 доби не перезвонить, то трубку більше брать не буду. По классікі жанра він перезвонив, у четвер (чи в середу ввечері – не пам’ятаю), потім ще була смс-ка, чи навпаки, але ж в обох випадках дедлайн минув. stop.gif
У нього був би шанс обійти цю істотну умову, але він не особо ізобрітатєлєн в постєлі, а я не люблю постійно бути ведучою, крім того в нього дуже маленький пісюн і він ним не самий ярий користувач. Корочє, все складалось, проти нього. pardon.gif

Друга частина твого посту, мабуть таки більш вагома причина непродовження, ніж перша smile1.gif Але ж багато хлопців демонструють свої вміння ліпше не на першій зустрічі, коли все ж є якесь хвилювання і певна незнайомість дівчини, правда, розміри до другої-третьої зустрічі не збільшити))
RudyKitty
Цитата(Summer @ 10.10.2014, 13:18) *
Друга частина твого посту, мабуть таки більш вагома причина непродовження, ніж перша smile1.gif Але ж багато хлопців демонструють свої вміння ліпше не на першій зустрічі, коли все ж є якесь хвилювання і певна незнайомість дівчини, правда, розміри до другої-третьої зустрічі не збільшити))

тут я соглашусь с тобой.. У моей подруги первый раз из-за, возможно, волнения партнера продлился 10 минут со всеми прелюдиями-людиями-послелюдиями, после чего прозвучала фраза от него "как же нам было хорошоооо".. Но она дала ему шанс и последующие разы были очень даже ой..
DangerousKA
Шейди, да ты смельчак)))) У меня в архиве года 2 хранится готовый отчёт, который я тогда зафиксировала по свежей памяти))))
RudyKitty
Цитата(DangerousKA @ 10.10.2014, 15:18) *
Шейди, да ты смельчак)))) У меня в архиве года 2 хранится готовый отчёт, который я тогда зафиксировала по свежей памяти))))

bp.gif ждемс!
Fighting Irish

Еще бы про трамваи почитать...правду, а не выдумки....
RudyKitty
crazy.gif что это за трамваи, о которых вы все постоянно говорите? я многое пропустила, видимо)
Лаэра
После поста №20 ч.2 у меня отпали все изначально интересовавшие меня вопросы.))
Вы - гость и не можете видеть ссылки. Зарегистрируйтесь!
Надеюсь, что одним отчетом ты не ограничишься и войдешь во вкус.

Все себе и ничего людям? Выкладывай, зачем он будет пропадать в архивах.
Форум рискует превратиться в женский пикап-форум.))
Shady Lady
Цитата(Лаэра @ 10.10.2014, 17:28) *
После поста №20 ч.2 у меня отпали все изначально интересовавшие меня вопросы.))

ag.gif Я знала, що будуть ті хто мене зрозуміє, а то дай шанс і прочі соплі ....
Вже почала сумніватись в свої доброті
DangerousKA
Цитата(Fighting Irish @ 10.10.2014, 15:52) *
Еще бы про трамваи почитать...правду, а не выдумки....

Так можно и почитать. В теме про интриги всё написано))) Автор так видит)))
А про трамваи - явно не мой формат, мой траспорт только для двоих;)
vapour
Прикольно конечно звучит про "фастануть мальчика". Чего сложного в том чтобы затащить парня в кровать? Как по мне особо ничего. Как пальцем щелкнуть. Не часто парни отказываются. Может потому, что не часто девушки сами предлагают smile1.gif)
whiteknight78
Важно кто мальчик и кто девочка:) Но в общем то найти чувака на ночь не особо проблемно для подруг и истории на эту тему мало кого из подруг чему то научат. Ну и хвастать особо тут нечем, так что я вообще не вижу смысла в историях о женских фастах.
Guten Tag
Интересненько было почитать)
Просто и красиво. Простота мать таланта, а красота спасет мир smile1.gif
Кстати, по поводу шашлыков, нужно было ему действительно раньше их заказать. И вам еще повезло, что ждали 40 минут)
Цитата(Shady Lady @ 10.10.2014, 11:55) *

Глупые, глупые, стереотипы.
Эм, есть вопросик))...правда немного личный shy.gif
А что для вас не маленький ?)
Shady Lady
Цитата(whiteknight78 @ 30.10.2014, 12:24) Вы - гость и не можете видеть ссылки. Зарегистрируйтесь!
А что для вас не маленький ?)

Дівчата мене зрозуміли, а хлопцям цього знати не треба, бо будуть всі свої прОколи списувать на це... bs.gif
DangerousKA
Цитата(vapour @ 30.10.2014, 0:48) *
Прикольно конечно звучит про "фастануть мальчика". Чего сложного в том чтобы затащить парня в кровать? Как по мне особо ничего. Как пальцем щелкнуть. Не часто парни отказываются. Может потому, что не часто девушки сами предлагают smile1.gif)

Я тоже так считала. До августа 2014 года))))
Guten Tag
Цитата(Shady Lady @ 30.10.2014, 12:51) *
Дівчата мене зрозуміли, а хлопцям цього знати не треба, бо будуть всі свої прОколи списувать на це... bs.gif

tongue.gif
Ладно, но мы найдем на кого списать проколы rolleyes.gif
Shady Lady
Цитата(vapour @ 30.10.2014, 0:48) Вы - гость и не можете видеть ссылки. Зарегистрируйтесь!
Чего сложного в том чтобы затащить парня в кровать? Как по мне особо ничего. Как пальцем щелкнуть. Не часто парни отказываются...

Ти дєвочка? чи ти по мальчикам? Чи говориш про себе?
Я і купа дівчат, можуть з тобою поспорити з цього приводу в цілій окремій темі. smile74.gif

Цитата(vapour @ 30.10.2014, 0:48) *
... Может потому, что не часто девушки сами предлагают smile1.gif)

Насправді, дівчата пропонують значно частіше, ніж хлопці думають. Просто ж хлопці з Марсу, а дівчата з Венери, тому марсіанам не понять sarcastic_hand.gif
Для просмотра полной версии этой страницы, пожалуйста, пройдите по ссылке.
Русская версия IP.Board © 2001-2017 IPS, Inc.