Помощь - Поиск - Пользователи - Календарь
Полная версия этой страницы: До Чего Техника Дошла Google Art Project
Пикап-квест, форум пикаперов, знакомства и соблазнение! > Курилка > Флуд > Юмор
Strekoza
или лень двигатель прогресса или прогресс двигатель лени

чего только счас нет виртуального

Вы - гость и не можете видеть ссылки. Зарегистрируйтесь!
UKS
ой.... Це не прогрес... От прогрес ща покажу)
UKS
OLED дисплей

UKS
Більярд Cuelight від Obscura digital
AK-87
Цитата(Strekoza @ 16.2.2013, 9:16) *
или лень двигатель прогресса или прогресс двигатель лени

да лет 50 назад за такое выдали бы ленинскую премию. Это же очень здорово -- увидеть кучу шедевров не выходя из дома.
UKS
3D концерти реальниї і віртуальних співаків

в прикладі Хатсуне Міку (це співає спеціальний комп'ютерний синтезатор)

А ось такий же приклад концерту Горрілаз(вже реальні співаки, але + 3д моделі їх же героїв з кліпів):

UKS
Величезні проекти по проекції на будинки. 3д Шоу.
В даному прикладі UAE National Day Celebration(святкування національного дня в Арабських Еміратах) від тих же obscura
UKS
Людиноподібні японські роботи:

UKS
Перший у світі бойовий робот. Покищо з дуже скромними технічними х-ками. Все ж таки перший))
Японія.

UKS
Розробка роботів-рятівників, які зможуть пробираться будь-де не гірше людей)

UKS
Старі добрі технології моушен-кепче (захват рухів людини)
UKS
3D принтери що працюють на основі абсолютно різних технологій. В приклад тільки одну приводжу, захочете -- знайдете самі.

До речі є такі, якими можна даж будинки "друкувати" шматками. =)
UKS
Я можу ще довго продовжувати, але просто влом.

А те зверху... Це так...
Було подібне доступно ще років 15 назад) Просто в менш красивому вигляді.=)

Також зауважу що в частини самих великих музеїх їх 3д варіанти, по яким можна "побродить" через браузер... При чому вже років 5 як)
Scan
Хотел бы я себе мобильничек с первого видео))))
UKS
Такі вже є і досить давно. Десь з 2007 року. =)
Гугли.
Strekoza
АК-87 или продали бы патент тем же японцам, многое ведь из этого наши кулибины разрабатывают(
UKS
Цитата(Strekoza @ 17.2.2013, 7:42) *
АК-87 или продали бы патент тем же японцам, многое ведь из этого наши кулибины разрабатывают(
І більшість того що розробляють яйця виїденого не стоїть. =)

Як по контакту розходилася новина про те що треба підтримати людей, що розробили двигун(двигатель Чернова) який споживає в 8(!!!!) раз менше електроенергії ніж звичайні при тих же потужностях. Ну і типу патент не дають, а підбприємства не ставлять собі таких двигунів бо просто на просто не знають про них. Типу давай порекламимо, а цим допоможемо людям талановитим.

Це при тому що КПД звичайних двигунів вже досягло 95% кажись....
Тобто по заявленим х-кам двигун має КПД понад 700%.))) Кулібіни, хулє)
І це якийсь там інститут розробив. Гордо показували на відео це все.... Тільки перевіряли двигун чомусь тільки на холостому ходу. І чому б це? ad.gif
Strekoza
що я можу сказати, дуже сумна новина, Кулібіни в кантакті, як так? куди ми йдемо?
щодо техничного аспекту винаходу, то мабудь тобі краще до АК або Скану, бач теж цікавляться винаходами і впенена що знайдуть що тобі відповісти, тільки мовчазливі.

UKS? як тобі мої потуги української, не дуже мову соромлю? вдома вже кілька років намагаюся розмовляти на українькій, на людях ні, не хочу соромити мову своїм суржиком.

AK-87
УКС, к сожалению, прав. Любая сенсационная разаработка быстро найдет сторонников, тем более в век интернета. Другое дело, что "сенсации" наших изобретителей чаще представляют собой вечный двигатель и получение энергии из вакуума, и примеров таких хоть отбавляй.
UKS
Цитата(Strekoza @ 18.2.2013, 10:39) *
UKS? як тобі мої потуги української, не дуже мову соромлю? вдома вже кілька років намагаюся розмовляти на українькій, на людях ні, не хочу соромити мову своїм суржиком.
Цілком пристойно. Продовжуй в тому ж дусі ad.gif
Для просмотра полной версии этой страницы, пожалуйста, пройдите по ссылке.
Русская версия IP.Board © 2001-2017 IPS, Inc.