Помощь - Поиск - Пользователи - Календарь
Полная версия этой страницы: Популярні Ліки Подорожчають І Зникнуть, Бо Їх Прирівняли До... Алкоголю Й Харчів
Пикап-квест, форум пикаперов, знакомства и соблазнение! > Курилка > Флуд
Lapulya
Деякі популярні ліки від ГРВІ можуть значно подорожчати або взагалі зникнути з аптек через те, що українська митниця прирівняла їх до... алкогольних напоїв і харчових добавок та обклала митом.

З початку минулого місяця при митному оформленні ліків, що містять етанол і вітамінно-мінеральні засоби, ці препарати почали класифікувати як напої, що містять спирт (податок - 3,5 євро за 1 л 100%-ного спирту), та харчові продукти (8% мито), пояснює ТСН. До алкоголю прирівняли такі популярні ліки, як "Афлубін", "Бронхіпрет", "Галстена", "Гентос", "Імупрет", "Мастодинон", "Пумпан", "Синупрет" та ін. До харчових ж продуктів зараховані таблетовані ліки - "Гінкофар", "Клеверол", "Синупрет", "Танакан" та ін.

Особливу стурбованість у фармацевтів викликає те, що в список підакцизних ліків потрапили також унікальні ліки компаній AstraZeneca (Великобританія), Berlin-Chemie (Німеччина), Bionorica (Німеччина), Bittner (Австрія), Heel (Німеччина), Homviora (Німеччина), Teva (Ізраїль) і ін.

Раніше всі препарати, переведені тепер в підакцизні категорії, ввозилися без обкладання митом. Експерти прогнозують, що через дії ДМСУ знизиться цінова доступність затребуваних ліків, які будуть обкладені акцизом, а частина з них просто зникне, оскільки дистриб'юторам тепер знадобиться ліцензія Мінекономіки на ввезення алкогольної продукції для імпорту лікарських засобів (ЛЗ).

Зі свого боку, в асоціації "ФармУкраїна" переконані, що в першу чергу виникне дефіцит на спиртовмісні ліки від респіраторних вірусних інфекцій, притому в період максимально підвищеного попиту на них через сезонний сплеск захворювань.

А от у Кабміні та парламенті вже давно говорять про необхідність введення податку на медпрепарати, аргументуючи це тим, що новий податок... знизить ціни. Як повідомлялось, нещодавно Міністерство охорони здоров'я України оголосило про плани запровадити європейську практику часткової компенсації вартості ліків (у першу чергу "соціальних"), а також ввести єдині ціни на однотипні препарати різних виробників. У результаті цього вартість ліків для населення може впасти від 20% до 2 разів.

Вы - гость и не можете видеть ссылки. Зарегистрируйтесь!
VicBuk
За здоровой образ жизни! Даешь здоровую молодежь. НЕфиг травить организм всякой ерундой. acute.gif
q1w2e31
Чем дороже лекарства, тем меньше люди их будут покупать - здоровее будут)
rossko
ну да, все такие умные, пока не заболеют чем-то поинтересней простуды
Лаэра
очень серьезная проблема, осознание, в каком гондурасе мы живем, иногда повергает меня в уныние. ac.gif

Как раз в тему: на днях я помогала достать очень дорогое у нас в украине лекарство, рассчитанное на каждодневный прием в течение 12 месяцев. Ценовая вилка просто пугает, в киевских аптеках цена стартует от 700 грн за упаковку, которой хватает на месяц, потолковой оказалась цена в 925 грн за ту же несчастную упаковку.

А теперь разоблачение - в еврозоне такая упаковка стоит 5 евро, в Штатах тоже цена не страшная, проблема лишь в обязательности рецепта там.

И какие еще налоги этим уродам хочется ввести, чтобы удорожить и без того сказочно дорогие лекарства?! Неужели 15-кратной накрутки недостаточно для обогащения? Я молчу про то, что нам могут продавать вообще подделку.
Integra
Я тоже столкнулась с таким ac.gif нужен был крем от келоидных образований и шрамов, Этот Крем у нас не продаеться и врач рекомендовал именно его. Искали по инету привоз в Украину стоит 800грн но, есть на свете добрые люди ехали заграницу и купили за 16 евро smile1.gif рецепта на крем ненадо. Нажились уже на нас и неодно состояние подняли smile1.gif
П.С. я думаю что появяться аналоги отечественного производства того же Афлубина, но посмотрим, космические цены всеравно непоставят, никто небудет покупать.
AK-87
Цитата(Laerafox @ 5.3.2012, 18:05) *
Неужели 15-кратной накрутки недостаточно для обогащения? Я молчу про то, что нам могут продавать вообще подделку.

Конечно, мало. У наших торгашеский менталитет на высоте, за копейку горобца в чистом поле загоняют.
rossko
Сегодня прочла
Цитата
За кількістю різних податків Україна посіла перше місце у світі, повідомили у Світовому банку. "Світовий банк підрахував, що український бізнес у тій або іншій формі виплачує 135 різних податків. Це абсолютний світовий рекорд. Друге місце в цьому рейтингу Світового банку зайняла Румунія. Але вона виглядає "слабачкою" на нашому фоні. У неї кількість податків всього 113. А ось на третьому місці знаходиться Ямайка з результатом лише 72 податки"
VicBuk
Таки да, наш бюджет страны держится на налогах. В нормальных странах такого нет, там налог занимает около 5-7%. А у нас все треть наверно.
Лаэра
Цитата(Integra @ 5.3.2012, 20:02) *
П.С. я думаю что появяться аналоги отечественного производства того же Афлубина, но посмотрим, космические цены всеравно непоставят, никто небудет покупать.
все равно будут брать.
Когда очень надо, заходишь и покупаешь, а не ждешь с моря погоды и развития отечественной отрасли.
Космические цены ставят, и люди покупают. Не всем же надо лечить насморк, есть заболевания посерьезнее, когда домашними средствами и чаем с лимоном не обойдешься.
Хеель вон вообще всю гинекологию и урологию держит.
Для просмотра полной версии этой страницы, пожалуйста, пройдите по ссылке.
Русская версия IP.Board © 2001-2020 IPS, Inc.