Помощь - Поиск - Пользователи - Календарь
Полная версия этой страницы: Нелегка Професія – Жигало
Пикап-квест, форум пикаперов, знакомства и соблазнение! > Автоответчик > Общие вопросы
UKS
Часи Дона Жуана давно минули, але чи змінилась за цей період людська свідомість? Чи професія жигало і надалі актуальна? Я вирішив з’ясувати це, розвісивши у місті об’яви: „Надаю сексуальні послуги жінкам. Вік та комплекція значення не мають. Вартість години 10 гривень”. І ось що з того вийшло...

Мене завжди хвилювала історія Дон Жуана. Я ніяк не міг зрозуміти, чому жінку, в якої багато чоловіків з огидою називають хвойдою, а чоловіка в якого було багато жінок мають за героя. Ким же насправді почуває себе жигало?

Наважитись на цей експеримент було непросто. Особливо тяжко давалось розвішування об’яв. Мені весь час здавалось, що ось зараз мене схопить за руку якась старенька бабця і почне вимагати виконання вказаних у об’яві зобов’язань. Та все пройшло успішно. Я повернувся до дому і почав чекати телефонних дзвінків. У першій половині суботи не було ні одного телефонного дзвінка, а от ввечері почалося...

Різновиди донжуанства

Телефон раптом задзвонив і я підстрибнув в кріслі від несподіваності.

- А-ало! Ал-ло! – вигукнув я у трубку.

- Добрий вечір, - почулось з трубки, - я по об’яві.

- Д-добрий, в-вечір, - зриваючимся голосом привітався я.

- Що в вас з голосом? – перепиталась жінка яка телефонувала, - я невчасно? В вас зараз клієнт?

- Ні , що ви, ніяких клієнтів, - запевнив я намагаючись заспокоїтись, - я вас слухаю.

- А я, взагалі туди потрапила? Мені потрібен жигало.

- Туди, туди! Це я, я жигало.

- По голосу не скажеш, - засумнівалась клієнтка.

- Чому це, - образився я, - жигало як жигало. Найкращий! Та я справжній маніяк!

- Маю надію, сексуальний? – пошуткувала моя співрозмовниця. – Що до найкращого, то маю деякі сумніви. Найкращі за 10 гривень на годину працювати не будуть. Чесно кажучи, я і так приємно здивована вашим голосом. Очікувала натрапити на якогось схибленого на сексі неповнолітнього ідіота. Не стверджую, що ви нормальний, але, схоже, повнолітній. В мене для вас є пропозиція. Тільки майте на увазі, альфонси та ловеласи мене не цікавлять. Мені потрібен саме жигало.

- А хіба є різниця? – здивувався я.

- Звичайно. Ви що, з луни звалились? Альфонс все життя намагається прожити за рахунок жінки, ловелас тільки і може що волочитись, всі його дії не йдуть далі комплементів, а жигало – професіонал, зробив все що від нього вимагають, взяв гроші і пішов. В моєї подруги день народження, я хотіла б зробити їй подарунок. Розкажіть мені як вас звуть і як ви виглядаєте?

- Мене звуть Едуард, - збрехав я, - я блакитноокий блондин під два метри ростом.

- Ну і дилда, - розчаровано промовила клієнтка, - цього то я і боялась. Справа в тому, що вона не любить таких мачо. Скажіть, в вас є черевце?

- Перепрошую, що?

- Черевце. Їй подобаються чоловіки з черевцем. Боюсь що для неї ви не підійдете. Але в нас скоро дівішник, можливо я вас для нього ангажую. Ви танцювати вмієте?

- Канкан, краков’як, польку-бабочку.

- Почуття гумору в вас є. Блондин з почуттям гумору, це цікаво. Я скину вам повідомленням адресу своєї електронної пошти. Вишліть мені ваші фото і не плануйте нічого на наступну п’ятницю. Я передзвоню.

З черевцем в мене не склалось, але схоже, я все ж не безнадійний, вирішив я. В усякому разі, якщо виженуть з газети, з голоду вже не помру. Буду на дівішніках підробляти.

Ніяких зобов’язань

Під час наступної телефонної розмови я вів себе більш впевнено. Жінка поцікавилась моїм зовнішнім виглядом, і я видав заготовану версію про блакитноокого блондина. Наступним питанням було: „Чому так дешево?”.

- Я тільки починаю, - зізнався я, - а скільки звичайно беруть?

Голос в жінки був приємний і розмова, як це не дивно, почала складатись. Я спробував її розговорити і вияснив, що вона користується послугами жигало не вперше. Виявляється у газетах у розділі знайомств, та в Інтернеті послуги жінкам пропонують чимало чоловіків. Як правило це чоловіки, років п’ятдесяти, яким просто хочеться сексу, або хлопці від 20 до 25 років, яким потрібні гроші. Розцінки трошки менші ніж в повій жінок. Година 15 доларів, ніч до ста. Клієнтка зізналась мені, що як правило, попадаються ідіоти, і по справжньому задоволена сексом з жигало вона була лише раз.

- Скільки вам років? - наважився запитатись я.

- Тридцять чотири, - не ламаючись відповіла жінка.

- Вибачте, що я вас розпитуєте, в вас є якісь фізичні вади? Можливо в вас погана фігура, або ви інвалід. Ви заміжня?

- Який мені сенс ховатись? Завтра ви мене все одно побачите, - відповіла клієнтка, - в мене спортивна фігура, я за собою слідкую. Я живу сама. Щодо зовнішності - чоловіки вважають мене гарною.

- Отже, ви привабливі, і наскільки я можу судити з нашої розмови, розумні. Чому ви користуєтесь послугами жигало? Невже вам тяжко познайомитись з якимось чоловіком? Якщо ви поясните мені чому, завтра я буду разом з вами безкоштовно.

- В житті мене часто обманювали. Якщо я познайомлюсь з чоловіком, де гарантія, що він не обдурить мене як інші? Коли я з жигало, я не відчуваю ніякої відповідальності. Ми зустрінемось і розійдемось. Ніхто нікому не винен. Ні почуттів, ні сумних спогадів. Приходьте завтра. Мені непотрібні скидки. Ви отримаєте свої гроші.

Секс по телефону

Наступна телефонна розмова почалась як і попередні. Почувши який Едуард красень, жінка, судячи по голосу, років п’ятдесяти, застогнала у трубку.

- О-о-о, ви такий великий... розкажіть як ви будете це зі мною робити, о-о-о...

- Як? Як звичайно, - розгубився я.

- О-о-о! Розкажіть мені про це...

- Шановна, що з вами? Вам погано?

- Розказуй!

Схоже клієнтка почала нервуватись.

- Ну добре, - погодився я, - уявіть, я веду вас у ванну....

- О-о-о!

- І запихаю головою у холодну воду.

- О...Що? Ті що ненормальний?

- Самі ви ненормальні, - відповів я, - це вам не секс по телефону. Вирішили і задоволення отримати і гроші зберегти? А дзуськи!

Повісивши трубку я зрозумів, що дійсно розлютився. Виходить я починаю вживатись в роль.

У пошуках нових почуттів

Жінка, яка збиралася орендувати мене на цей раз спочатку задавала питання, на які мені сьогодні вже не раз доводилось відповідати. Та ось останнє питання заставило мене зашарітись.

- Послухайте, Едік, а якого розміру ваш прибор?

- Не знаю, звичайний. Якщо вам дуже треба повисіть хвилинку на лінія, я поміряю.

- Розумієте, я ніколи не займалась анальним сексом, хочу спробувати. Власне, за ради цього я і хочу з вами зустрітись. Тому я і питаюсь розмір...хочу прикинути, чи в нас все вийде...

- Схоже, ви сприймаєте мене надто серйозно, - пожартував я. – Скажіть, а чому ви вирішили спробувати це саме з жигало?

- Ми з чоловіком живемо разом вже десять років. Він ніколи не просив мене про таке, і я не наважувалась. Мені стидно його просити. А експериментувати з випадковим знайомим з вулиці – не хочеться. Я ж не зможу ним керувати. Жигало – інша справа. Ви ж будете робити все що я вам скажу.

Недитячі іграшки

- Ало, ми хочемо тебе найняти...

Голос, який я почув в трубці належав дівчині-підлітку. Судячи з сміху і деяких слів, що я зміг почути на другій стороні проводу, дзвонили кілька дівчат.

- Добре, на вашій чи на моїй території, - запитався я.

- Наталя, яка в тебе адреса..., - почув я, - а ти можеш зараз приїхати.

Схоже, що дівчатка були напідпитку.

- А скільки вас, - поцікавився я.

- Троє...

- А скільки вам років? Мені чомусь здається, що ви неповнолітні.

- А тобі яка різниця, ми тобі гроші платимо! – агресивно відповіла дівчинка.

Ситуація була більш-менш зрозумілою. Схоже в цієї самої Наталі немає вдома батьків і дівчатка зібрались на вечірку, потім випили, набрались хоробрості і забажали чогось незвичайного.

- Дівчатка, в мене для вас більш цікава пропозиція, - сказав я, - вам тато не потрібен?

- Що?

- А що чула! От зараз приїду і ременем з вас всі фйоли виб’ю. Ану швидко по домах, дивитись „На добраніч діти” і спати.

Дівчата кинули трубку, а мені стало сумно. А якщо знайдеться така паскуда, що поїде? Дівчатам років 14-15. Зараз вони думають що це гра і навіть не уявляють на яку небезпеку наражаються. Згадав себе у їх роки – який там секс! Лазив по чужих садах, яблука крав, в козаки-розбійники грав. Таке враження, що тепер, с кожним новим роком вік дитинства скорочується. Тепер невинність втрачають в 13, народжують в 16, а до 21 вже встигають розчаруватись у житті.

Після цього дзвінка в мене пропала вся охота експерементувати далі. Я вийняв придбану спеціально для цього дослідження картку і викинув її у смітник. Шановні жінки, якщо ви побачите в місті об’яву про послуги жигало, не дзвоніть – я більше не працюю. Ноша Дона Жуана виявилась мені не по плечу.

P.S І на завершення, всім жінкам які мені дзвонили я призначав зустріч на однаковий час у одному і тому ж місці – не перехресті вулиць Степана Бандери та Чупринки. В якості втішного призу ви зможете, при зустрічі, перемити мені всі кості.

Влад Якушев, Львів
Джерело: Вы - гость и не можете видеть ссылки. Зарегистрируйтесь!
Integra
Интересный рассказ ))) Да профессия эта всегда была актуальна ))))
Tracy
Автор статьи ссыкун . Смысл было публиковать незаконченный эксперимент ?
Integra
Проще анонимно жиголо предложить интервью, мне так кажется.
UKS
Цитата(Tracy @ 22.2.2012, 16:32) *
Автор статьи ссыкун . Смысл было публиковать незаконченный эксперимент ?
Він дізнався все, чого хотів. А значить для нього експеримент цілком закінчений.
Крім того він назначив всім зустріч на один час і прийшов отримувати по бошці) Сцикло такого не зробив би)))

Якщо вважаєш що експеримент не закінчений, то, може, проведеш альтернативний і викладеш сюди?
Aleksandra
Цитата(UKS @ 22.2.2012, 17:07) *
Крім того він назначив всім зустріч на один час і прийшов отримувати по бошці) Сцикло такого не зробив би)))

Где в написанном сказано что он "прийшов отримувати по бошці"?)) Он всем назначил встречу, дал возможность себя поругать, однако сам никуда не пошел ad.gif
UKS
Цитата(Aleksandra @ 22.2.2012, 17:22) *
Где в написанном сказано что он "прийшов отримувати по бошці"?)) Он всем назначил встречу, дал возможность себя поругать, однако сам никуда не пошел ad.gif
Цитата
P.S І на завершення, всім жінкам які мені дзвонили я призначав зустріч на однаковий час у одному і тому ж місці – не перехресті вулиць Степана Бандери та Чупринки. В якості втішного призу ви зможете, при зустрічі, перемити мені всі кості.
Ваш, К.О.
Aleksandra
Цитата(UKS @ 22.2.2012, 17:38) *
Ваш, К.О.

"В якості втішного призу ви зможете, при зустрічі, перемити мені всі кості." А разве кости перемываются не за спиной? ag.gif
Имелось ввиду Вы (барышни) встретитесь, и перемоете мне кости (обсудите и обругаете меня гада) ad.gif
UKS
не подумав про такий варіант)
Для просмотра полной версии этой страницы, пожалуйста, пройдите по ссылке.
Русская версия IP.Board © 2001-2020 IPS, Inc.