Помощь - Поиск - Пользователи - Календарь
Полная версия этой страницы: Столична Міліція Шукає Борця З Хакерами
Пикап-квест, форум пикаперов, знакомства и соблазнение! > Курилка > Флуд > Юмор
Random
Столичне управління МВС оголосило конкурс на заміщення вакантної посади начальника новоствореного управління боротьби з кіберзлочинністю.

Про це повідомляє прес-служба столичної міліції.

Згідно з повідомленням, МВС створює управління боротьби з кіберзлочинністю для попередження та протидії злочинам у сфері високих інформаційних технологій і телекомунікацій, а також протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних від таких злочинів.

"Посадовий оклад 1400-1500 гривень, надбавки за виконання особливо важливих завдань під час проходження служби у розмірі до 50 відсотків посадового окладу з урахуванням окладу за спеціальним званням ", йдеться в повідомленні.

Також надбавку обіцяють за вислугу років, оперативно-розшукову, розвідувальну чи контррозвідувальну діяльність та інформаційно-аналітичне забезпечення органів державної, за службу в умовах режимних обмежень та щомісячне преміювання.

Вимоги до кандидата: атестат працівника органів внутрішніх справ, наявність власного житла в Києві, вища освіта відповідно до фаху професійної діяльності (магістр або спеціаліст), післядипломна освіта у сфері державного управління правоохоронною діяльністю, використання нових інформаційних технологій у виробничій, комерційній, банківській сферах, стаж роботи за фахом в органах внутрішніх справ на посадах керівників нижчого рівня не менше 4-х років.

Українська правда.
Integra
ааа... жесть и кто ж на такую зп. пойдет ))))) ради погонов и пенсии и связей разве что или чьего-то сынка пристроят. еслиб 1500у.е. ооо.. тогдаб дело пошло живее )))) Ал... может ты еще нолик пропустил? ))))
Random
Не ошибся. Иначе с чего бы я эту статью в юмор запихнул.
UnholyPUA
Зарплата ржака smile1.gif . За такую зп они разве шо наймут студента который будет искать хакеров в гугле ag.gif .
Хотя я бы не пошёл ни за какую зарплату. Будут отлавливать тех кто "делает вред" госсударству. А это как правило благородные хакеры smile1.gif .
Mr.zim
Ну.. госслужба никогда не отличалась высотой з\п,))) вот влияние и власть, особенно у силовых органов власти там высокое, так что вакансия вполне хорошая!
UnholyPUA
Вакансия *цензура*овая в первую очередь потому что она аморальная.
Цитата(Mr.zim @ 20.2.2012, 16:05) *
Ну.. госслужба никогда не отличалась высотой з\п,))) вот влияние и власть, особенно у силовых органов власти там высокое, так что вакансия вполне хорошая!

Какая власть нах? Это всё равно что обычным солдатом быть. К тому же прийдётся общаться со всякими уебнями которые думают что айтишники задроты, говно и лохи smile1.gif .
Ощутимые преимущества на госсударственных службах получают только те у кого высокая мэнэджерская должность. А простые исполнители мрачно вйабуют и общаются с быдлочеловеками smile1.gif .
Для просмотра полной версии этой страницы, пожалуйста, пройдите по ссылке.
Русская версия IP.Board © 2001-2020 IPS, Inc.