Помощь - Поиск - Пользователи - Календарь
Полная версия этой страницы: Сайт Моего Магазина
Пикап-квест, форум пикаперов, знакомства и соблазнение! > Курилка > Доска объявлений
Meandr
Сайт моего магазина Вы - гость и не можете видеть ссылки. Зарегистрируйтесь!.

Сайт еще в разработке , пожелания и предложения по улучшению сайта приветствуются.
Можете оставлять коменты на главной странице или писать мне в личку здесь на форуме или в этом же топике

Заранее благодарен за помощь.

З.Ы Я только научился делать сайт - это моя первая работа , строго не судите , сайт постоянно модерируется и будет улучшатся.
UKS
Хостинг лайновий. Сайт довго грузився на початку.
Раджу UkrNames. Сервера дуже якісні. А от саппорт на троєчку.

При наведенні на зсилки (тег <А>) зміна шрифта відбувається з жирного на простий. Убери нафік це. Весь рядок дьоргається ж!

А взагалі радив би нафік переробити з нуля оформлення.

На якому скрипту робив це щастя?
Meandr
Я ж тільки вчуся. 2-ий день займаюсь ним. Робив з допомогою inBuilder v.5
UKS
Цитата(Meandor @ 3.2.2012, 13:55) *
Робив з допомогою inBuilder v.5
Кидай це діло. =)
Насували всякого лайна і нічого толкового. =)

Для наших країн опитамально -- веб-асіст шоп скрипт. Якщо надумаєшся купувати -- є контакти вже де можна купить дешевше ніж на оф.сайті(265$) в 2 рази(150$). Сам вже купував 3 рази. =)

Роздуплись чи ти будеш вести свій учьот в 1с УТ.
Якщо так, то на стандартне шоп-скриптовське з'єднання баз данних сайту і 1с можеш не розраховувати -- воно лайнове. Є чувак із модулем на 1с для з'єднання. Непогане розширення 1с, но достатньо дороге -- 375 долларів, але якщо збираєшся вести бізнес сереньої величини -- штука справді корисна.
Якщо малий бізнес -- це тобі нафіг не треба.

Якщо чесно, то даж сам шоп-скрипт кривий. Але кращого рішення покищо не бачив.

Зміна хостинга в твоєму випадку -- обов'язкова.
Meandr
Сам розумієш , щоб бути компетентним в якомусь питанні - потрібно трохи повозитись в цьому щоб зрозуміти що до чого. Як буду трошки більше розбиратись - буду щось міняти, а поки що мені ще в цьому треба освоїтись
UKS
Насправді освоєння в цьому тобі не так користі принесе, як пакості.

Коли ти зробиш сайт на цьому, то буде 100500 причин що б не переходить на нормальний скрипт. І пофіг що недобно, небезопасно і купа інших мінусів.... =)

Кожен скрипт має свої особивості. Розсосавшись з данним скриптом тобі буде треба з нуля розбираться з іншим, розумієш? =)
Одна мова, але структура роботи кардинально відрізняється. =)

Саме тому з самого початку й треба обирати варіант який буде найближчим до кінцевого... =)
Лаэра
а почему цены в рублях? Ты на какой рынок рассчитываешь?
Meandr
Окей , прийму до уваги твої поради.
Meandr
Цитата(Laerafox @ 3.2.2012, 15:16) *
а почему цены в рублях? Ты на какой рынок рассчитываешь?

Сайт еще модерируется и в разработке , все будет переправлено со временем.
UnholyPUA
на сайте пока шо нечего смотреть
меню дёргается - это галимо
и реально сайт медленно грузится
если это из-за хостинга (а не из-за кода), то советую перейти на бесплатный забугорный хостинг
с такой скоростью нереально по сайту ходить, это нужно полюбому исправить, от тебя все покупатели убегут нах

рано ты сайт показал
второй раз када будешь показывать, то уже мало кто смотреть будет
Meandr
Это еще не полный релиз сайта , а так - бета тестирование. Я еще не запускал пиар-кампанию.
UKS
Цитата(Meandor @ 3.2.2012, 14:37) *
Это еще не полный релиз сайта , а так - бета тестирование. Я еще не запускал пиар-кампанию.
1) Це даже не бета.=)
2) Піар-компанію як раз потрібно запускати коли сайт буде дороблятися. (альфа, бета -- як це не називай)
3) Піар-компанія інтернет-магазину в основному складається з
....... а) Правильним підбором ключових слів
....... б) з продвиганням в топ-10 по цим ключовим словам.
Там особливо як такої кампанії немає. =)
(до речі тут теж розраховуй на дуже кругленьку сумму -- продвигання сайту -- складновата штука. А особливо якщо доменне ім'я тільки зареєстроване)
UKS
я оцим сайтом вже пів року займаюсь Вы - гость и не можете видеть ссылки. Зарегистрируйтесь!
і ніяк не доведу до толку.
На мені висить і розробка на ЦМС шоп-скрипт(в принципі функціонал потрібний вже готовий), і з'єднання з 1с(готове), і дизайн(полуфабрикат -- все ще є багато чого що потрібно підправити), і підтримка(ну це постійне), і продвигання(десь місяць назад почав більш-менш активно продвигати).

Не розраховуй на те що ти це все зможеш потягнути сам без підготовки і/чи підтримки. А уж тим паче ще й займаться самими продажами магазина паралельно. =)

А якщо вирішиш замовляти в якоїсь контори чи фрілансерів скрипт магазину "під ключ" не смій замовляти, якщо це їхній власними руками написаний скрипт. Більше мороки ніж користі. Замовляй тільки якщо вони роблять під ключ на основі чужих ЦМС, а не власноруч зроблених.
Meandr
Я не збираюсь особо розкручувати сайт. Це буде локальний сай в основному для Львівської області і для свого кругу клієнтів. В мене малий бізнес , тому я не розраховую на великі капіталовкладення для дизайну і розкрутки сайту.

Мені сайт потрібен в основному що б на ньому була інфа про доступний товар в наявності і який можно замовити.
UKS
Цитата(Meandor @ 3.2.2012, 15:00) *
Я не збираюсь особо розкручувати сайт. Це буде локальний сай в основному для Львівської області і для свого кругу клієнтів. В мене малий бізнес , тому я не розраховую на великі капіталовкладення для дизайну і розкрутки сайту.
Даж на те що б розкрутить по Львівській області -- це обійдеться не так уж і дешево. Можеш мені повірити.

Якщо будеш замовляти -- обов'язково укладай контракт з всіма пічатями і т.д.
В контракті повинні бути точно прописані всі ключові слова на продвигання(і ціна на кожне ключове слово) і повинен бути пункт про повернення грошей за кожен пункт, який не вивели в ТОП-10.

За посередній запит розраховуй на долларів 30-40 в місяць (це в дешевих конторах), якщо платить конторі.

З фрілансерами діло по-дешевше йде. Але точно так само -- тільки контракт. І пункт про повернення грошей. Ніякої усної домовленості. Але й можливість того що тебе наколять -- більша.

Цитата
Мені сайт потрібен в основному що б на ньому була інфа про доступний товар в наявності і який можно замовити.
Найпростіше це робити в 1с. (хоча моя думка що 1с -- це повна задниця). Якщо у тебе великий обсяг товару -- краще все ж взяти собі піратку 1с і УТ до неї і починати з нею розбиратися. І робити сайт з розрахунку на з'єднання з 1с.

Постійно вручну на сайті слідкувати за наявністтю товару -- великий гємор. Наймати окремо для цього людину -- немає сенсу. Дешевше зробити автоматизоване з'єднання з 1с і вести всі справи по бізнесу там.
Meandr
Ти про 1С підприємництво ? В мене стоїть на роботі 1С 7.7 але я ним не займаюсь. Облік веде інша людина. Я уже не памятаю яка в мене 1С , але памятаю що ламав її за допомогою Sable
Interceptor
ИМХО, все эти самоделки "на коленке", до задницы. И как максимум, подойдут для расширения кругозора в сайтостроении и просто времянки, пока не купишь что-то нормальное. Но я б такое не показывал клиентам. Дешёвый сайт говорит о тебе самом, что ты дешёвка... А как можно относится серьёзно к тому, кто даже пожмотился потратить пару соток зелени на нормальный дизайн и движок...
UKS
Цитата(Meandor @ 3.2.2012, 15:17) *
Ти про 1С підприємництво ? В мене стоїть на роботі 1С 7.7 але я ним не займаюсь. Облік веде інша людина. Я уже не памятаю яка в мене 1С , але памятаю що ламав її за допомогою Sable
Я про зв'язку 1с -- УТ Украина(Управление Торговлей Украина)

Сам я до 1с маю дуже посереднє відношення, бо цим не займаюсь, т.я. в мої задачі входило лиш
* знайти спеціаліста для з'єднання сайту з 1С
* Займаться всіма технічними обговореннями і керувати діями програміста
* тестинг і налаштування з'єднання після покупки мождуля
* знаходження помилок чи недостающих нам можливостей в купленому модулі.

Так що детальніше про 1с сказати не можу =)

В мене на роботі стоїть як 7,6 так і 8,2. Основна -- 8,2. Но чуваки для чогось 7,6 теж юзають. Деталей не знаю.
UKS
Цитата(Fighting Irish @ 3.2.2012, 15:22) *
ИМХО, все эти самоделки "на коленке", до задницы. И как максимум, подойдут для расширения кругозора в сайтостроении и просто времянки, пока не купишь что-то нормальное. Но я б такое не показывал клиентам. Дешёвый сайт говорит о тебе самом, что ты дешёвка... А как можно относится серьёзно к тому, кто даже пожмотился потратить пару соток зелени на нормальный дизайн и движок...
Ти сам казав що ти не технік не раз. =)

Дай Меандору розвиваться в той бік, в який він хоче розвиватися. Він навчиться через самодєлкіно не тільки сайти робити. Це опит і в інших сферах паралельно ad.gif

А ще це не обійдеться в пару сотень зелені. Даж по самим-самим скромним рамкам це вийде як мінімум в 3 рази дорожче. Уж повір мені на слово ad.gif
UKS
Що до дизайну.... Краще його замовити реально у дизайнера. Орієнтуйся на мінімалізм(Це обійдеться і дешевше і симпатичніше.)

А потім вже верстать сайт під дизайнерський шаблон. Даж стрьомний скрипт виглядатиме солідно.
Але сайт в жодному випадку не повинен тормозити. Якщо сторінка сайту формується довше ніж 0,3 секунди -- треба щось міняти. Або хостинг, або скрипт. (у тебе це значення, (на глаз) коливається від 0,5 до 6).

Те що я собі робив -- лайно звичайно ж. Я не дизайнер. Але думаю що виглядить в рамках культури.=)
Interceptor
Цитата(UKS @ 3.2.2012, 16:28) *
Ти сам казав що ти не технік не раз. =)

Потому то, что считаю, что нормально не сделаю - заказываю спецам. Конечно, максимально допустимо дёшево, при сохранении качества.

ЗЫ: ты действительно думаешь, что человек вдруг станет программером и нормально начнёт делать сайты, путём этих деланий гавносайтов и слушания подсказок?! Не верю! Этому надо учиться, желательно у тех, кто уже умеет и подскажет, на практике и явно не по программам "сделай супер-сайт своими руками"...
Meandr
Согласен - сайт не айс , но "героями не рождаются, ими стают(с)". Со временем будет намного лучше.

Не согласен с файтом по поводу "Человек сам не научится делать пока ему не покажут спецы как это делается"

Я в 7 лет научился собирать велосипедное колесо, в 8 я научился отрегулировать колесо так что б оно было идеально ровным и с хорошим накатом. Сейчас в свои 23 я один из лучших вело-механиков в своем городе. Имею свой круг клиентов и коллег в этом деле. Соответственно мои услуги как механика стоят не дешево, но каждую работу за которую я возьмусь, я делаю как для себя самого и гарантирую качество.

К чему я веду - это метод когда количество переходит в качество. С сайтом может повторится та же история.
UKS
Цитата(Fighting Irish @ 3.2.2012, 15:37) *
ЗЫ: ты действительно думаешь, что человек вдруг станет программером и нормально начнёт делать сайты, путём этих деланий гавносайтов и слушания подсказок?
Я ж навчився. Хоч і самоучка. Ніде і ніхто ніколи мене цього не вчив. Грошей не було вчиться цьому.=)

Цитата
Этому надо учиться, желательно у тех, кто уже умеет и подскажет, на практике
Практика власними руками -- найкраща практика. Чим він і займається.
Краще 1 раз вийти в поле ніж 20 раз побачити вихід в поле професійного пікапера. Хіба ні? =)

Цитата
и явно не по программам "сделай супер-сайт своими руками"...
А це вже да. Тому я на початку і сказав що б він купив спеціалізовану ЦМСку і починав розбираться з нею.
UKS
Цитата(Meandor @ 3.2.2012, 15:38) *
Я в 7 лет научился собирать велосипедное колесо, в 8 я научился отрегулировать колесо так что б оно было идеально ровным и с хорошим накатом. Сейчас в свои 23 я один из лучших вело-механиков в своем городе. Имею свой круг клиентов и коллег в этом деле. Соответственно мои услуги как механика стоят не дешево, но каждую работу за которую я возьмусь, я делаю как для себя самого и гарантирую качество.

К чему я веду - это метод когда количество переходит в качество. С сайтом может повторится та же история.
Саме так =)

І це дасть тобі опит не тільки в сайтобудуванні. Це тренування логічного мишлення, логіки. Нові знання отримані практично з будь-якої сфери будуть так чи інакше корисними в інших сферах. Особливо якщо вивчав в достатній мірі поширену сферу. А зараз веб -- дуже поширена сфера.=)

Ти як раз молодець що хочеш спробувати цим займатися сам. Замість того що б казати "а я не вмію", "а я це нормально не зроблю". Даж якщо ти це не зможеш зробити -- ти матимеш уявлення хоч приблизно як це працює. І тому ти ефективніше зможеш керувати розробкою сайта для тебе особисто. І це буде куди ефективніше ніж "зробіть то не знаю що" як буває в більшості випадків.
UKS
Ще дуже раджу глянути на такий скрипт як Вы - гость и не можете видеть ссылки. Зарегистрируйтесь!
судячи з усього він даж по-краще шоп-скрипта буде. Підтримка шоп-скрипта лайнова, а там прекрасна по отзивам.=) По функціоналу шоп-скрипт непоганий, але взагалі не розвивається в данну секунду. Лиш латаються дирки.
Shutn1ks
Как для начала неплохо.
мой_милый
плюсы:
1. короткий домен в .com зоне

на этом-то пожалуй плюсы и заканчиваются.

минусы:
1. убогий дизайн, а именно:
1.1 меню начинает скакать во время навигации
1.2 шрифт которым набрано название в заголовке уж очень убогий (такой аля ворд 97ем)
1.3 цветовая гамма (основные цвета сайта) создает впечатление дискомфорта
1.4 очень заметно что сделано на готовом движке - готовься к экспелойтам и взломам
1.5 нет русского языка - если ты хочешь охватить не один только бандерштат (в котором до *цензура* русскоговорящих, да и сами украинцы обычно гуглят товары пользуясь их русскоязычным называнием), то нужно добавить второй язык
1.6 не понятно куда же *цензура* обращатся - контакты должны быть продублированы в хедере (если ты принимаешь звонки)
1.7 нет корзины
1.8 favicon не несет смысловой нагрузки

а так в целом чувак конечно хорошо.
UKS
А куди магаз подівався?
Interceptor
провтыкал кто-то продлить....
UKS
те що він приостановлений, не значить що забув продлить) Точніше не обов'язково значить. =)
Можливо він сам приостановив хостинг)
Для просмотра полной версии этой страницы, пожалуйста, пройдите по ссылке.
Русская версия IP.Board © 2001-2020 IPS, Inc.