Помощь - Поиск - Пользователи - Календарь
Полная версия этой страницы: Рингтон Твоего Тела?
Пикап-квест, форум пикаперов, знакомства и соблазнение! > Курилка > Флуд
Olbi
Всем доброго времени суток!
Коллега по работе приобрел себе новое тело iPhone 4s (вот сука:) ) , и самое интересное поставил сразу рингтон который я давно хотел поменять на своём телефоне, но всё руки никак не доходили.
Короче стало интересно какая у кого мелодия начинает играть когда вам кто-то набаяривает по телефону?

P.S искал похожие темы, поиск ничего не выдал, так что если чё чур ногами не бить unsure.gif
TobeWoman
у меня уже давно стоит Desert Rose от Стинга на все входящие без исключений.

а на будильнике New York от Jay Z

Дэн Коул
Linkin Park - Numb (Piano version)
UKS
На будильник роками підбирав щось що б не починало дратувати вже через пару днів.
Стоїть

інше не помню
Kiya

или Qarpa - Вибач, Ґандзю

будильник стоит припев -

Integra
У меня стоит вот эта песня smile1.gif Alannah Myles -- Black Velvet
Юленька_Киев

у меня каждый раз от нее мурашки. плюс ко всему ассоциируется с Испанией и морем!)
если хотите меня задобрить, ставте эту песню и "я ваша на веки" (с) ag.gif crazy.gif
Scan
У меня на мобильном стоит Imma shine (из фильма шаг вперёд). Раньше гимн налоговой стоял))) Потом пение соловья)) Но налоговая достала, а соловьев в лесу от реальных было не отличить))
AK-87
Цитата(UKS @ 9.12.2011, 0:45) *
На будильник роками підбирав щось що б не починало дратувати вже через пару днів.

о, сямисэн =)
У меня вот это
Раньше припев отсюда
Olbi
Смотрю тут многие ставят на будильник мелодии, я вот что-то стоящее никогда, ибо с прошествием времени эта мелодия действует на меня крайне раздражительно, поэтому оставляю по дефолту, мамба по моему.
UKS
Ми_ки
на будильнике стоит обычная мелодия из телефона

на звонке на данный момент стоит Моранди, но думаю менять, пока не решила на что (крайне редко меняю мелодии, долго привыкаю)
Interceptor
Стоял Радиомаяк советский... Раздражает как и всё остальное, но...наверное меньше. Щас стандарт, так как чего-то слетело...
Почитал о будильниках с фазами сна, которые высчитывают фазы конкретного человека по датчикам, когда менее всего болезненно будить, чтобы бодрее встал. Вот хочется себе такую хрень. Но, *цензура*, недешёвые они...
UKS
Файт, можу викласти тобі таку штуку з поясненням як складати плейліст. Але там треба знати:
* в жодному випадку не ставить плейліст на рандомне (не по порядку) програвання -- плейліст треба створювать по, хоч і простим, але все ж правилам
* спать треба в навушниках
* на 95% в якій позі заснеш, в такій і проснешся, тому краще всього на спині засинати
* не кожен може засипати під шум.
VicBuk
Цитата(UKS @ 9.12.2011, 16:05) *
* не кожен може засипати під шум.

я могу, но меня потом хер с пушки разбудишь viannen_08.gif
AK-87
Олби, а АйФон 4S в Украине официально, с украинским меню?
Olbi
С прошивкой 5.01 у него по дэфолту есть выбор, как на компе весь перечень раскладок в том числе и укр.
UKS
Цитата(VicBuk @ 9.12.2011, 16:09) *
я могу, но меня потом хер с пушки разбудишь viannen_08.gif
Від цієї штуки ти сам проснешся. Там йде регулювання глибини сна. Якщо знати як правильно складать, то виставляєш собі плейліст, для прикладу, на 7 годин, на сьомій годині воно виводить тебе в найменший по глибині сон і далі будь-яка мелодія що тебе будить =)

І ще забавний ефект -- іноді може сниться що ти лежиш на ліжку і не засипаєш))) ггг
Або багато вкладених снів... Коли прокидаєшся і далі ходиш в сні. Потім ще раз прокидаєшся і думаєш "це сон чи ні?"... А потім ще раз...) Я якось так разів 7 прокидався підряд))
Dima0685
Цитата
Я якось так разів 7 прокидався підряд))

"Мистика какая-то...!" (с)
"Inception" с ди'Каприо нервно курит в сторонке ))
ПысЫ: до лимба не доходил?
UKS
Цитата
"Мистика какая-то...!" (с)
"Inception" с ди'Каприо нервно курит в сторонке ))
ПысЫ: до лимба не доходил?
Ггг, ні)) В мене десь цей сон записаний є, якось сюда викладу)) Там реально все стрьомніше було коли просинався кожен раз)
Interceptor
УКС: ты не понял о чём я... Я о таком - Вы - гость и не можете видеть ссылки. Зарегистрируйтесь!
UKS
Цитата(Fighting Irish @ 10.12.2011, 10:52) Вы - гость и не можете видеть ссылки. Зарегистрируйтесь!

Все я правильно зрозумів. Тільки от в цій статті хєрня написана =)

Є 3 стадії глибини сна. Альфа, дельта і тета. Відповідно Альфа -- коли ти дрімаєш, дельта -- повноцінний сон середньої глибини(саме в цій фазі спання ти бачиш сни). Останній -- тета. Це найглибша частина твого сну, коли організм повністтю відпочиває. Сповільнюється робота всього організму і він відпочиває і відновлюється.

За ніч глибина твого сну постійно змінюється. І це залежить від багатьох факторів. В ідеалі фази сну повинні бути в такому порядку:
*альфа
*дельта.|
*тета.....|повторити стільки разів, скільки потрібно
*дельта
*альфа

Відповідно до кожної фази сну в мозку людини різна активність. Найбільша активність в фазі дельта(не зря в цей час сни сняться). Коли ти бачиш сон -- тобі він здається безперервним дійством. Насправді за ніч він може перериватися безліч раз. І ти бачитимеш доволі різкі переходи подій в сні.

В мене є спеціальна музика(насправді це скоріше ембіент, але це не важливо) створена якимись маньяками для регулювання сну. Я цю штуку юзав під час сесій, коли потрібно було висипаться за 4-5 годин. Можна через 4 години встати як огірок. Єдине що при цьому -- очі болять. Це відбувається через те, що світлочутливі палочки і колбочки на задній стінці ока не встигають відновлюватися (ми бачимо саме через те що ці палички і колбочки повільно "згорають" протягом дня). Але якщо ти хочеш бодренько вставати через 7-8 годин -- очі боліти не повинні.

Ти прокидаєшся невиспаним і убитим якщо тебе розбудили в дельті, а уж тим паче в теті. Якщо тебе розбудити в альфі -- ти будеш бодрячком.

А при неправильному чередуванні фаз сну -- ти взагалі "що спав -- що не спав".

Це тобі заміна того будильника, в якому я, чесно говорячи, не впевнений, враховуючи його опис.
Interceptor
И?! Какие альтернативы?!)) А то апасрал дивайс и ничего не предложил взамен!
UKS
Взагалі-то я запропонував альтернативу, цитую:
Цитата(UKS @ 9.12.2011, 16:05) *
Файт, можу викласти тобі таку штуку з поясненням як складати плейліст....
Покищо ти не сказав що б я виклав цю штуку тобі) гг.
(Зможу викласти не раніше понеділка, т.я. зараз норм інета немає)
Lionesis
Верю в то, что под какую мелодию проснешься, так и проведешь день, поэтому будильник у мня:

На звонке:

На СМС:
Для просмотра полной версии этой страницы, пожалуйста, пройдите по ссылке.
Русская версия IP.Board © 2001-2020 IPS, Inc.