Помощь - Поиск - Пользователи - Календарь
Полная версия этой страницы: Стереотипи...
Пикап-квест, форум пикаперов, знакомства и соблазнение! > Автоответчик > Общие вопросы
UKS
З одного боку стереотипи -- це погано. Часто можна почути цю думку в різного роду сайтах, форумах, блогах і т.д. по саморозвитку. Казанова не виключення.
З одного боку справді так і є, але ж з іншого боку саме завдяки властивості мозку створювати стереотипи ми так швидко розвиваємось, як вид. Ми думаєм всі стереотипами. Ми берем на віру те, що говорять інші. В ранньому дитинстві, коли нам батьки говорять що де і як. В школі ми приймаємо на віру те, що в вакуумі пір'їна падає з тією ж швидкісттю, що й дробинка. Потім ще ряд знань в університеті... Хоча ми це все не перевіряли.
Також і більш корисні речі ми приймаємо на віру. Що не можна стрибати з 3го,10го чи 20го поверхів, для прикладу. Чи що не можна їсти фекалії)))
Себто з одного боку це надзвичайно прекрасна штука, бо це дає змогу нам так швидко розвиватися, як виду, а з другого -- це штука яка й тримає наш розвиток, бо мислячи шаблонами ми мислимо все ж занадто вузько в надзвичайно багатьох ситуаціях...
Хто що думає про це?
Fash1sT
Ты смешал в кучу правдивые знания и стереотипы. Школьные знания правдивы и легкопроверяемы. То, что плохо прыгать с 20-го этажа - это не стереотип, а факт: можно бросить какой-то предмет с 20-го этажа, потом посмотреть, какая из него получилась лепешка, и сделать соотв. вывод.
А стереотип тем и плох, что является недостоверной, непроверенной информацией, полученной лишь на основании своего/чужого малого опыта. Например, фразы "все женщины - суки" или "все мужчины - козлы" являются ярким тому примером.
UKS
Цитата(Fash1sT @ 18.11.2011, 23:18) *
А стереотип тем и плох, что является недостоверной, непроверенной информацией, полученной лишь на основании своего/чужого малого опыта. Например, фразы "все женщины - суки" или "все мужчины - козлы" являются ярким тому примером.
З прикладами згоден, з іншим -- ні(з процитованого).
Точно так же може бути і достовірною і провіряємою інформацією. Наприклад, стереотип що китайці роблять погані дрелі, а японці хороші. Да. Достовірно? В більшості випадків -- да. Перевіряємо? Звичайно ж!
Для просмотра полной версии этой страницы, пожалуйста, пройдите по ссылке.
Русская версия IP.Board © 2001-2021 IPS, Inc.