Помощь - Поиск - Пользователи - Календарь
Полная версия этой страницы: Накрылся Внешний Диск Wd 2.5
Пикап-квест, форум пикаперов, знакомства и соблазнение! > Курилка > Флуд
Шварц
Есть на форуме толковый айтишник с доступом к аппаратуре для снятия инфы с накрывшегося диска?
Комп его как диск не видит, виден только как USB Devaice в диспетчере.
Тестирование показало, что полетела какая то плата.
UnholyPUA
На кардачах за сотку скопируют всю нужную инфу я думаю, но завтра там выходной.
UKS
В принципі якщо не бачить, може бути що то полетіла файлова система, а не плата. Якщо це так, то я зможу відновити данні. Точно так же як і з форматнутого вінта.

Що за тестування показало непрацювання плати? І якої саме плати? Іноді в вінтах кілька плат, а не одна. Детальніше.
Шварц
Цитата(UKS @ 13.2.2011, 23:06) *
В принципі якщо не бачить, може бути що то полетіла файлова система, а не плата. Якщо це так, то я зможу відновити данні. Точно так же як і з форматнутого вінта.

Що за тестування показало непрацювання плати? І якої саме плати? Іноді в вінтах кілька плат, а не одна. Детальніше.

Какая плата не помню, тестировали без меня, но точно что не файловая, а то смогли бы снять инфу.
UKS
Цитата(Шварц @ 15.2.2011, 12:36) *
Какая плата не помню, тестировали без меня, но точно что не файловая, а то смогли бы снять инфу.
Файлова? Інфа зберігається не на платі а на "блінах" (по крайній мірі якщо я правильно врубився який в тебе вінт).

Скопіювати в теорії можна без спеціалізованої техніки якщо замінити керуючу плату. (Іноді в вінтах кілька плат. Чому так -- не розбирався.)

Є ще один варіант -- розібрать вінчестер і витягнути з нього "бліни", всунути в інший корпус вінта і прочитати там. Це можна зробити маючи спеціалізовану кімнату захищену від попадання пилу.
Також це можна зробити за допомогою спеціалізованої техніки. Там напряму "бліни" кидаются і зчитуються. Іноді можна прочитати інфу, навіть, після того як "блін" розлетівся на шматки. Але я сумніваюсь що в "простих смертних" є доступ до такої техніки.

Деякі маньяки (які займаються модінгом комп'юторів) успішно робили для вінчестерів інші корпуса (прозорі) і перекидали все начиння в новий корпус. Після чого вінт пахав. В теорії, якщо вже не зможеш знайти на кардачах місце з тестуванням, можеш спробувати знайти маньяків модінгу і попросить зробить тобі подібну фігню... Але для цього тобі знадобиться ще один такий же вінт (що б в нього бліни перекинути). В теорії можна такий купити... Тіп подихаючий (з так званими "бедами"). Хоча наврядче ти таких маньяків знайдеш. Вони -- рідкість.

Особисто я раджу сходить в кілька різних місць для такого роду тестування і копіювання данних з битих вінтів. Якщо не вдалося в одному місці -- не значить що не вдасться в іншому. Це досить таки специфічне заняття... копіювання данних з таких вінтів... Є професіонали різного рівня... =)
Шварц
Больше нет спецов?
Interceptor
Проще обратиться в тот же Эпос, либо в другую контору по восстановлению. Будет недёшево..., но если инфа реально важная... Я как-то после наворота винта думал, узнал цены и сказал "ну его нах..." Инфа была в виде коллекции музыки, видео и некоторых доков, но большую часть потом снова собрал.
L1M4
а ты его форматировал?(не стоит делать не в коем случае)
UKS
Цитата(L1M4 @ 20.2.2011, 13:21) *
а ты его форматировал?(не стоит делать не в коем случае)

Після форматування на робочому вінту особисто я данні відновити можу. При чому я говорю про ФулФормат, а не КвікФормат.

Але в його випадку трабла не в цьому.
Шварц
Тема еще актуальна. Больше нет спецов?
UnholyPUA
Дык почему бы просто не отнести на кардачи? Если там суперсекретная инфа, то пусть при тебе всё копируют.
Шварц
Цитата(UnholyPUA @ 15.7.2011, 11:30) *
Дык почему бы просто не отнести на кардачи? Если там суперсекретная инфа, то пусть при тебе всё копируют.

Ни как ни дойду. Да обращаться хотелось бы к провереному спецу.
Миклык
Швац, в эпос обратись я там востанавливаю от 3600 до 5100, ну если инфа того стоила, а так могут запортить, в киеве ток 2-е конторы делают нормально одна с них эпос connie_oldman_cleanglasses.gif
Шварц
Пр эпос я знаю, как то жаба давит отдавать 5к за востановление инфы с диска за 1к.
Для просмотра полной версии этой страницы, пожалуйста, пройдите по ссылке.
Русская версия IP.Board © 2001-2021 IPS, Inc.