Помощь - Поиск - Пользователи - Календарь
Полная версия этой страницы: Благодійна Акція Федерації Паркуру України "подаруй Новий Рік Дітям"
Пикап-квест, форум пикаперов, знакомства и соблазнение! > Курилка > Доска объявлений
Тони
В цьому році зима обіцяє в котрий раз "порадувати" українців рекордними заморозками. І тільки згуртувавшись разом, тепло кожного з нас зможе приєднатися до спільного вогнища, що зігріє усю країну.

Паркур з самої своєї появи був створений для допомоги людям у скрутну хвилину. І тому на Новий рік 2010 Федерація паркуру України при підтримці Київського Національного університету театру,кіно і телебачення ім. Карпенка - Карого пропонує кожному, в кому жевріє теплий вогник любові, поділитися ним з тими, до кого доля була не так ласкава, як до більшості з нас.

Цього року ми збираємо іграшки,книжки,канцелярські вироби,та дитячий одяг, задля того, щоб кожен маленький мешканець дитячих будинків мав змогу знайти пакуночок зі своїм ім’ям під новорічною ялинкою.

У багатьох з нас на балконі, чи на даху лежать старі, але ще цілі іграшки. Є одяг, з якого вже виросли наші діти. Усе це не має для нас високої цінності, але такі речі можуть зігріти тих, кому вони потрібні.

Якщо у Вас, чи у Ваших знайомих є будь-які дитячі іграшки, дитячий одяг, непотрібна комп’ютерна та аудіо-техніка, та інші речі, якими ви хотіли б поділитися, то можливо, саме ви змусите частіше битися серце когось, хто знаходиться далеко від Вас, але відгук тепла його душі неодмінно зробить спільне вогнище сердець України ще теплішим та яскравішим.

контактна інформація для усіх бажаючих допомогти:

м. Київ

Віра Сердечкіна
тел. 0992244854;
тел. 0634653866.
e-mail: Ver4ik.92@mail.ru

м. Львів

Богдан Кошик
тел. 0930541450;
e-mail: parkour@mail.ua

М. Харків

Сергій Громов
тел. 0504038498;
e-mail: madihol@ukr.net

Контакти для юридичних осіб:

Олександр Чернобровкін
тел. 066 192 50 11
e-mail: proekt@fpku.org.ua


Контактна інформація web

Веб-сайт: Вы - гость и не можете видеть ссылки. Зарегистрируйтесь!
группа Вы - гость и не можете видеть ссылки. Зарегистрируйтесь!П.С. Проект мой, так что это кагбэ не спам левой идеи. Если у кого будет лишние пол часика- просьба пораскидывать даный текст по максимально большой територии. Чем больше игрушек соберем- тем больше пупсов порадуются на новый год

П.П.С. Если опять наруший какойнибуть прикольный закон форума то удаляйте тему smile1.gif
Interceptor
Перенесли.....
Scan
Я пороюсь в закромах, гляну. По ходу мои старые игрушки должны были сохранится ещё.
Для просмотра полной версии этой страницы, пожалуйста, пройдите по ссылке.
Русская версия IP.Board © 2001-2021 IPS, Inc.