Помощь - Поиск - Пользователи - Календарь
Полная версия этой страницы: Куди Поділись Розумні Люди?
Пикап-квест, форум пикаперов, знакомства и соблазнение! > Курилка > Флуд
DangerousKA
Останнім часом почала звертати увагу на друковану рекламу. І от не можу зрозуміти: наче ж існує ж така посада, яка має назву "коректор". А кожна реклама містить велику кількість помилок. Невже більше не існує розумних людей, які добре знають граматику, лексику та ін. особливості мови??? От на Лук*янівці, наприклад, висить рекламна площа, на якій замість "Позняки" позначено "ПЩзняки". Ну, це граматики не стосується, але дуже смішно... І це не поодинокий випадок.

Я вважаю себе грамотною людиною (так, я з тих противних дівчат, які контролюють помилки в СМС-повідомленнях як російською так і українською мовами girl_werewolf.gif )))))) Але якось "за державу обидно"((((

А один із загальнонаціональних каналів з його "Европою" та "діЯгнозами"? Це якесь спотворення...

Хто ще має думки з цього приводу?

PS: я нікого не хочу образити, бо розумію, що швидкий набір тексту у повідомленнях не є ознакою неграмотності flag_of_truce.gif
UKS
За такі помилки часто виганяють з роботи))) Когось неграмотного "вигнали" (по-доброму примусово заставили підписати самозвільнення), а потім він переходить в іншу компанію))) Потім з*являється купа таких помилок)))

Крім того коректори займаються великими текстами, а в маленьких не використовуються. Вважається що в такій невеликій кількості слів, яка в рекламі, допустить помилки маловірогідно... Хоча я якось бачив дуже забавне оголошення написане від руки... Я був дуже здивований, що в 16 словах було допущено 11 помилок. Спеціально порахував.
Obsessed
Цитата(UKS @ 1.10.2010, 22:44) *
... Хоча я якось бачив дуже забавне оголошення написане від руки... Я був дуже здивований, що в 16 словах було допущено 11 помилок. Спеціально порахував.

може хтось пробував перекладати, на нерідну мову)) я також дуже часто помиляюсь коли пишу російською
UKS
ну там слова були на російській... і допускались помилки з розряду "моя мова, але писать я не вмію".)) І не в такій же кількості ти допускаєш коли пишеш на російській...
saschyk
DangerousKA: дивись, ти мабудь помітила, що в Києві багато людей себе вважають дуже важливими і розумними і тому менеджер з реклами фірми Х, який тоже не виняток, не звернеться до професіональних коректорів.
Бо навряд же ж вони знають граматику і все інше краще за нього.
І тому виходить шняга.
Зато деколи велело їхати в метро, там ціла виставка таких приколів.
DangerousKA
2Obsessed: А нащо тоді ти пишеш російською, як не вмієш? От в мене на лекційних потоках люди часто обирають читання лекцій російською, а законспектувати грамотно не можуть, бо, виявляється, букв російських не знають=)))) Такі от "офігєнно русскіє"...

2saschyk: Невже директор цієї фірми Х не бачить, що його менеджер з реклами - безграмотний і самовпевнений? Хоча, з нашими родинно-наслідковими зв*язками у більшості сфер управління, я вже нічому не дивуюсь=)))))
Bishop
Цитата(DangerousKA @ 3.10.2010, 12:50) *
2saschyk: Невже директор цієї фірми Х не бачить, що його менеджер з реклами - безграмотний і самовпевнений? Хоча, з нашими родинно-наслідковими зв*язками у більшості сфер управління, я вже нічому не дивуюсь=)))))

Ну разве не заметно , что с 91 -го года страна как и всё постсоветское пространство перешло к рыночной экономике и это повлекло за собой некоторые последствия . Пришли люди в малиновых пиджаках , умеющие считать деньги и ставящие во главу прибыль , ещё раз прибыль , снижение затрат ... Следовательно нанимаются на работу недоучки , которым можно платить мало , специалист , мастер своего дела слишком дорог . Книги ,которые издаются - муть , написаны с ошибками - достаточно почитать шапку рецензии чтобы понять что есть данный интеллектуальный продукт .
Ну и нетрудно догадаться что общество потребления грамотность ставит далеко не на первое место и не на второе . Возможно на двадцатое - это поближе к правде .
Если кратко , то хлеб и зрелища ,к тому же зрелище надо попроще . Везде на эстраде олухи- бездари : Ани Лорак, Поплавский ...
RudyKitty
У меня был разрыв мозга, когда я посмотрела новости на одной канале - еврів, Европа, геніяльний, проєкт, серіял, Мюнхавзен... ужас! Зачем так портить наш красивый язык?
UKS
Цитата
Везде на эстраде олухи- бездари : Ани Лорак
Тут далеко не згоден. Хто хто, а от Ані Лорак далеко не бездарна. Вона як раз одна з найталановитіших на українській естраді... хіба що в неї дуже мало справді хороших пісень... Але це вже зовсім інша проблема. А от про Поплавського -- абсолютно підтримую.
DangerousKA
Про Поплавского прошу поосторожней, господа!!! Мой ректор, всё-таки pioneer.gif
По-моему, вся проблема с артистами заключается в развитии технологий: есть деньги - найдём талант. И той же Лорак нет смысла из шкуры вон лезть, что-то показывать/доказывать. Всё равно пойдут на её концерт.
Насчёт соотношения таланта и технологий всё очень сложно. Вот в студиях частенько говорят: "Не получается? Спой/сыграй гамму, мы нарежем)))))))))))))"
Stels
на ваши аватары как посмотриш , тут и грамматики нинадо ... hunter.gif
Obsessed
Цитата(DangerousKA @ 3.10.2010, 11:50) *
2Obsessed: А нащо тоді ти пишеш російською, як не вмієш?

Вмію, просто треба потім ще раз перечитувати, редагувати
Перших 2 дні по 5 годин читав форум,попадались пости тільки російською.Вирішив що мене будуть краще розуміти так...Пояснили що тут і українською шарять.Вже не пишу))
Obsessed
Цитата(Stels @ 4.10.2010, 23:22) *
на ваши аватары как посмотриш , тут и грамматики нинадо ... hunter.gif

Поясни на конкретному прикладі sleep.gif
DangerousKA
Stels,

"на ваши аватары как посмотриш , тут и грамматики нинадо ... "

В чей огород камень? shok.gif
Makcuk
не вчитывался, но меня тоже раздражают люди, которые в смс пишут "извЕни" ).
Обратил еще внимание что на билбордах с рекламой сигарет, нижняя строка там где "Міністертво охорони попереджує..."
На одних написано " попереджУє" а на других "попереджАє" :-/.
Этот вопрос меня с 9 класса мучал)

А когда был в 1,2 классе всегда удивлялся почему в городе вывески "кафе" написаны через А а не через О. Кофе это ж такой напиток и пишется через "о"). Тогда я про кафе еще не слышал)))

А на работе начальство тоже кучу ошибок в переписке допускает, я уже к этому привык, но по приколу веду даже файл, куда особенные перлы записываю))
UKS
Цитата(DangerousKA @ 5.10.2010, 0:41) Вы - гость и не можете видеть ссылки. Зарегистрируйтесь!
не вчитывался, но меня тоже раздражают люди, которые в смс пишут "извЕни" ).
Обратил еще внимание что на билбордах с рекламой сигарет, нижняя строка там где "Міністертво охорони попереджує..."
На одних написано " попереджУє" а на других "попереджАє" :-/.
Правильно обидва слова. Просто вони по різних випадках використовується... Але точне правило як де -- я не пам'ятаю...

Для прикладу приведу слова-перевірки: є слово "попереджувати" а є й "попереджати" =)
DangerousKA
UKS, давай не будем страдать манией величия и всё принимать на свою персону queen.gif king2.gif
Подождём ответ на вопросы=))))))))))))))
UKS
Цитата(DangerousKA @ 5.10.2010, 10:55) *
UKS, давай не будем страдать манией величия и всё принимать на свою персону queen.gif king2.gif
Подождём ответ на вопросы=))))))))))))))

Я відповів на питання, яке його мучало з 9го класу:
Цитата
Для просмотра полной версии этой страницы, пожалуйста, пройдите по ссылке.
Русская версия IP.Board © 2001-2021 IPS, Inc.