Помощь - Поиск - Пользователи - Календарь
Полная версия этой страницы: Я Просто По Глупому Розтірявся
Пикап-квест, форум пикаперов, знакомства и соблазнение! > Автоответчик > Вопросы по соблазнению
gorewi4
Добридень в мене така ситуація ! Мене познайомили з однією дівчиною, спочатку ми розмовляли тіки по телефону через кілька днів зустрілися ну я їй сподобався бо вечором вона мені зателефонувала і домовилися зустрітися на слідуючий день ! Та ми гуляли в тройом я, вона та наша спільна подруга ! Цей день прийшов менш успішно і у вечері до неї позвонив її колишіній хлопець і це її засмутило сильно ! та сталося так що вона не могла дозвонитися до своєї подруги і вона говорила зі мною про те як вона переживає і не хоче з ним спілкуватися ! але я хочу знати який слідуючий крок мені робити ! Я маю намір запросити її на прогулянку до лісу і там придложити зустрічатися ! Але зімною сталася трішки дивнв річ обично я більш веселіший і розговорчив , а ті пару днів я трохи був нудноватий я сам це замітив ! Може ви мені теж щось порадите ?
whiteknight78
Не парься, и не предлагай ей встречаться.
UKS
Розшифрую трішки що написав ВайНайт.
Не парся. Ти себе так накручуєш. Чим більше ти на цьому будеш заморачуваться, тим більше помилок ти зробиш) Ти завищуєш її оцінку для себе. Сам себе ведеш до програшу)))

Не пропонуй їй зустрічатися. Це просто дитинство. По крайній мірі в більшості країн світу(включаючи нашу). Так роблять тільки малявки))) Доки вона сама не запитає "ми з тобою зустрічаємось чи ні?" ти їй нічого про це і не говориш. В тому лісі краще поцілуй))) А про зустрічання і не заікайся.
gorewi4
Дякую!
Bishop
Купи сімок , пригости і вона твоя .
Interceptor
Цитата(gorewi4 @ 15.9.2010, 17:58) Вы - гость и не можете видеть ссылки. Зарегистрируйтесь!
ну я їй сподобався бо вечором вона мені зателефонувала

Тоесть вариант "от не фиг делать", ты не рассматриваешь? ad.gif Интересное умозаключение.
Цитата(gorewi4 @ 15.9.2010, 17:58) Вы - гость и не можете видеть ссылки. Зарегистрируйтесь!
Та ми гуляли в тройом я, вона та наша спільна подруга !

Офигенно логично! smile1.gif)) Договорились встретиться вдвоём, и так вот и гуляли втроём! smile1.gif)) А кто подругу припёр и на хрена? Очень нужна была для связки?
і у вечері до неї позвонив її колишіній хлопець і це її засмутило сильно !

Что именно? Сам звонок или то, что он сказал?
і вона говорила зі мною про те як вона переживає і не хоче з ним спілкуватися !

Так тебя уже как парня не воспринимают. Ты ДОД, причём не очень близкий. Так, жилетка, чтобы поплакать и смаркнуться. Потому что вёл себя никак, тормози, косячил и дуплил. Девушкам не нравятся нытики и тормоза, которые ходят за ними страдая, зажавши рукой в кармане писюн. Им настоящие самцы нужны!
Я маю намір запросити її на прогулянку до лісу

Грандиозно!!! smile1.gif)) И голой жопой на муравейник её кобылу! smile1.gif))
Але зімною сталася трішки дивнв річ обично я більш веселіший і розговорчив , а ті пару днів я трохи був нудноватий я сам це замітив ! Може ви мені теж щось порадите ?

А в каком месте прости ты был более весел и разговорчив?! ad.gif Когда обсуждали звонок бывшего? ad.gif)) Даже и не знаю, что посоветовать... Может грамматику подтянуть... А то читать тяжело с ошибками...
gorewi4
1. Ну вона перша позвонила і сказала що їй мене якби порадили !
2. нє цей варіант не підходить вона тоді вела себе зовсім по другому ! Тоді вона мене навіть чуть контролювати намагалася !
3. Да вона придложила перша !
4. Да вона її приперла то була наша спільна знайома, але я не розумію нафіга вона була !
5.Він був менш успішний з першим днем нашого знайомства
6. її засмутив сам звонок ! Але я зміг їй підняти настрій !
7. Ну я не ходив страдая це точно я просто якось вів себе ніяк !
8. ну вобше в компаніях своїх ! на трініровці я завжди міг підтримати весело компанію , а це просто настрію нема !

За граматіку прошу вибачення !
Interceptor
Посоветовали тебя как жилетку сопли вытереть?! Или для чего?! Странная формулировка...
whiteknight78
Файт какойто ты агресивный стал.

Все норм парень, просто не парься и веди себя естественно у всех бывает разное настроение, то ты веселый и разговорчивый то молчаливый и задумчивыйsmile1.gif
Только не предлагай ей встречаться, это действительно тупо. Вы сами начнете без каких либо слов, да еще с сексом, не обязательно затягивать до 7-гоsmile1.gif
Nimfoman xD
держись за член и будь мужчиной :D:D:D
Для просмотра полной версии этой страницы, пожалуйста, пройдите по ссылке.
Русская версия IP.Board © 2001-2021 IPS, Inc.