Помощь - Поиск - Пользователи - Календарь
Полная версия этой страницы: Як Розкачати Вс?
Пикап-квест, форум пикаперов, знакомства и соблазнение! > Автоответчик > Общие вопросы
Wind
У всіх, мабуть, бувають моменти, коли бачиш симпатичну ожп, хочешь підійти познайомитися, але внутрішній стан та настрій на нулі або ,навіть, в мінусі або просто сам втомлений. Я, звісно ж, не такий досвідчений в темі пікапу, як деякі на форумі, але помітив по собі, що коли в мене паршиве ВС і настрій то на мене ожп не ведуться, тобто результативність нульова. Як порадив Марсель, я використовував методики Вадима Сови для входу в аптайм, вони працюють, але ці методики допомогають тільки розігнати психіку, відключити внутрішній діалог.Тобто, таким чином можна вийти з негативного стану в нейтральний стан.(хз, можливо, я щось не так робив ,але розгонки ніякої не відчув) Мене цікавить,як можна розкачати ВС,які є способи? І чи можна якимось чином війти в піднесений стан, знаходячись до цього в негативному стані і з поганим настроєм?
Marcel Sinatra
Wind твоё внутреннее состояние это твой распорядок жизни в который входят такие пункты как самоорганизация, реализация намеченых целей, твоя мотивация и ее раскачка, твое окружение, материальное состояние...Список можно продолжать вплоть до питания, частоты самоудовлетворения и времени, которое ты тратишь на сон. ad.gif

Я тебе советую посмотреть видеотренинг Вадима Шлахтера "Путь Могущества" Там предлагаются достаточно эффективные методики для встройки качественных и полезных убеждений в жизни.

вот Вы - гость и не можете видеть ссылки. Зарегистрируйтесь!

успехов=)
Wind
Дякую, Марсель. Обовязково скачаю і подивлюся. Я так розумію, що ВС залежить не тільки від перечислених тобою факторів, але й ще від успішності людини по життю в цілому. Якщо в чувака все в порядку і немає ніяких проблем( або є проблеми, але він їх розрулює) то і ВС буде на вищому рівні.
Wind
Видно тільки в мене одного проблема з ВС, якщо форумчани не відписуються. 100 переглядів, а комент тільки один. smile1.gif
UKS
Я не розумію що таке ВС)

А... Вже в'їхав.... бгг) Трабли є, але більше з вн. діалогом, ніж з ВС
Wind
УКС, соромно не знати!)) Іди зубри словник пікапера!)) ВС - внутрішній стан.
Для просмотра полной версии этой страницы, пожалуйста, пройдите по ссылке.
Русская версия IP.Board © 2001-2021 IPS, Inc.