Помощь - Поиск - Пользователи - Календарь
Полная версия этой страницы: Есть Ли Альтернатива Соцсетям?
Пикап-квест, форум пикаперов, знакомства и соблазнение! > Курилка > Флуд
alexivano
Уважаемые форумчане!
Наверно каждый из нас уже сталкивался с таким современным явлением, как социальные сети. Как вы думаете, есть ли какая-нибудь альтернатива для них?
$Voland$
Социальные сети имеют большую популярность и посещаемость. Посему в ближайшее время врядли будет альтернатива. Лично я вконтакте общаюсь с друзьями/знакомыми/ одноклассниками бывшими, которые находятся от меня на расстоянии и в реале не могу с ними пересечься. Знакомства в пластмассе тоже неприемлю.
UKS
Доволі дурне запитання. Запитав би чи є альтернатива музиці))) Шкрябання по дзеркалу! ;-)

Соціальні сіті будуть ще довго. І кожна з них окремо заміняє іншу)

А альтернатива фотоапаратам -- тільки фотоапарати=) Є дзеркальні, є мильниці. Але це всеодно фотоапарати і призначення в них одне. Заміна ним прийде тільки коли навчаться робить знімки 3-д об'єктів і їх "друк" в об'ємну голограму=)

я досить ясно провів паралель?=)
whiteknight78
Это смотря для чего их использовать, например если для общения, то есть хорошая альтернатива живое общениеsmile1.gif
Interceptor
Есть! Форум "Казанова"!!! smile1.gif)))
Lapulya
Цитата(Fighting Irish @ 12.4.2010, 8:50) *
Есть! Форум "Казанова"!!! smile1.gif)))


clapping.gif friends.gif
alexivano
По сути, нет ничего лучше живого общения, но когда просто нет возможности встретиться с теми жу друзьями вживую, то мы выбираем соцсети. А для простого заведения знакомств что может быть лучше - форумы, аська, может быть звонок на случайный телефонный номер?
romko
Цитата(UKS @ 12.4.2010, 7:08) *
Доволі дурне запитання. Запитав би чи є альтернатива музиці))) Шкрябання по дзеркалу! ;-)

Соціальні сіті будуть ще довго. І кожна з них окремо заміняє іншу)

я досить ясно провів паралель?=)


Яке ж з твоеї точки зору призначення соц. мереж, що їм нема альтернативи?
UKS
Їх можна використовувати дуже широко. Для прикладу:

*Якщо в соц. сітці буде велика купа народа(а так і є) і більшість заповнюють інфу правдиво(а так і є), то влада може використовувати їх як метод слідкування за народом. Включаючи можливість того, що може читать вплоть до повідомлень між користувачами і історію редагування профілю кожного окремого користувача(так, як на ВІКІпедії історія змін статті є)

*Соц. сітки можуть проводить "опитування" по інфі зареєстрованих користувачів, що вкаже на смаки БІЛЬШОСТІ народу=) (для прикладу так робить сайт знайомств Мамба.ру, який в деякій мірі теж є соц. сіттю)

*Соц. сітки використовуються для спілкування

*Соц. сітки можна використовувати для простого убивання часу.(коли нічого робить, сидиш і дивишся відео чи граєшся в якісь ігри)

*соц. сітки використовуються для нехілого заробляння грошей. Можна продавать інфу, яка відома(для прикладу, якщо знать які групи подобаються більшості народу, можна точно попасти в найширший спектр муз. аудиторії. Можна прослідковувати за зміною смаків народу і визначать які групи набувають швидкої популярності. За таку інфу можуть запросто платить бабки великі PR-компанії, що б робить групи з подібною музикою і гребти бабло лопатами) + (викачування грошей за підняття рейтингу) + (реклама) + (купа інших способів)

* спосіб заробить простому користувачу соц.сітки(для прикладу створення флеш-ігри-сайта-знайомств(такий як вВконтактовське "красавица или чудовище")).

*Широкий спектр можливостей розповсюджувати рекламу чогось =)

Влом включать фантазію. Перше що прийшло в голову. Впевнений, що ти й сам придумаєш доповнення, якщо сам ввімкнеш фантазію) Тут купа можливостей є=)


А використовує кожен як може=) Хтось заробляє бабки, хтось спілкується, а хтось єбланить.
Для просмотра полной версии этой страницы, пожалуйста, пройдите по ссылке.
Русская версия IP.Board © 2001-2021 IPS, Inc.