Виявляється. крім складних і простих вуглеводів бувають ще й хитрі. Вони проникають глухому організм після фрази: "А підемо чайку поп'ємо!"<br> <br> Мудрість приходить з роками... Бачить, який ти долбоящер, і йде. Сьогодні на роботі я отримав 5 листівок із привітаннями з днем Святого Валентина.<br>Шкода, що глухому нашому колективі немає жінок.<br> <br> БелАЗ є краш-тестом стіни для краш-тесту. - Для мене було розчаруванням дізнатися, що ти працюєш глухому Макдональдсі.<br>- Великим, крихітним, або середнім?

Також пропоную почитати - Які народи нащадки шумерів?, детальніше тут <a href="http://belosnet.dn.ua/yaki-narodi-nashhadki-shumeriv/" title="Які народи нащадки шумерів?">http://belosnet.dn.ua/yaki-narodi-nashhadki-shumeriv/</a>, тут багато цікавого.

В буфеті Слідчого комітету Росії касирка пробиває не тільки по касі, але і по базі даних. Одружується треба на німий сироті! Я Навчив промовляє папугу Спасибі, він мені вдячний Скрізь пишуть, що треба рухатися вгору і вгору. Але коли ти глухому сраці, так хочеться вниз, до виходу. Інна - це Ніна, яка заплуталася глухому собі.

Страшне одеське прокляття:<br>- Шоб ти був такий розумний, як моя дружина потім! Сподіваюся, одного разу буде прийнятий закон про скасування всіх законів, прийнятих після 1991 року. Люди діляться на тих, хто п'є чай без цукру, і тих, хто п'є без чаю.<br> <br> У посадових осіб такі особи, як ніби всі їм винні. Два депутати:<br>- Ти де такі класні золоті старовинні годинники придбав?<br>- На коррупционе.

- Англійська цариця царює, але не править.<br>- Як це?<br>- Ну типу як кіт у вас вдома. Так чи корисний цибулю, як нам говорять? Вже два місяці ношу глухому кишені цибулину, вона мені так і не знадобилася. Спасибі офісної мікрохвильовці за або, що кожен день забезпечує мене гарячої тарілкою прохолодному супу. У доктора Айболита був брат — патологоанатом Айумер. Хто вважає, що гроші не приносять щастя, перераховуйте свої заощадження на мій рахунок. Я готовий пожертвувати собою заради вас.

Ти зовсім один глухому цьому величезному світі, поки телефон заряджається. Шановні жінки, бережіть чоловіків! Гуляйте за їх, пийте горілку за їх, щоб їм, рідним, легше було!!!<br> <br> - Алло, дівчина, якими надійними засобами контрацепції ви користуєтеся?<br>- Доктор, я потвора. Еволюція, еволюція... Склу вже 4000 років, а мухи про нього арбузовому цих пір б'ються! Батько розповідав казку синові, так дуже хотів спати, що колобка ще арбузовому зустрічі з зайцем збила вантажівка.